Sadece oda rezervasyonları için Ücretsiz Hat + 1 888 363 5022

Hoş Geldiniz
Fairmont Olympic Hotel, Seattle

Efsanevi lüks Fairmont Olympic Seattle’ın en iyi inziva yeri olarak uzun süreli ünü ile şehir merkezinde ince zevki yeniden tanımladı. 192 tarihinden beri bu şehir simgesi neredeyse yüzyıla yakın zaman hizmet standartlarını belirlerken, klasik zarafeti yüzyıl ortası oda dekoru ile birleştirdi. Milyon dolarlık, ödüllü bir renovasyonun ardından, otel şimdi tümüyle dönüştürülmüş bir lobi ve yeni bir yemek salonu sergiliyor, The George. Göz alıcı ayrıntılar bu tarihi otele yükseltilmiş ince zevk getiriyor ve çağdaş tasarım unsurları misafirleri zamanı geçmeyen ihtişamla büyülüyor.

Konaklama

Fairmont Olympic Hotel, Seattle’ın geniş misafir odalarına ve süitlerine girdiğinizde zarafet sizi sarmalar. 450 otel odamız, zengin yatak takımları, lüks ikramlar ve ALL - Accor Live Limitless üyeleri lüks Seattle otelimizde konakladığında ücretsiz olan yüksek hızlı kablosuz internet gibi kolaylıklara sahiptir.

Hizmetler

Klima ve kişisel sıcaklık kontrolü

Pelüş yastıklar ve yorganlar

Saç kurutma makinesi

Oda içi kasa

LCD düz ekran televizyonlar 

Stoklanmış özel ferahlatıcı içecek büfesi

Terry bornoz

İki ya da daha fazla çok hatlı telefon

Ütü ve ütü masası

Keurig kahve makineleri

Çaydanlıklar

Şemsiye

Temiz hava için açılabilen pencereler

Ücretsiz Le Labo banyo malzemeleri

Bilgi

Giriş 16:00 -
Çıkış 11:00 ÖÖ.

Konuk Hizmetleri

Karlarla kaplı zirveler, mavi denizler ve yemyeşil ormanlarla çevrili olan Seattle hem doğal hem de popüler bir destinasyondur. Simgesel otelimiz şehir merkezinde, ünlü Pike Place Market ve Elliott Bay's rıhtımından birkaç adım ötededir. Seattle keşfetmenizi bekliyor.
  • Engelli Erişimine Uygunluk
  • Bebek Bakıcılığı
  • Zille Gelen Personel
  • Giriş / Çıkış
  • Çocuklar için İkramlar
  • Danışma
  • Oda Hizmeti
  • Kuru Temizleme Hizmetleri
  • Otopark

Olympic Kutlamaları

Fairmont Olympic Hotel 650 kişiye kadar misafiri ağırlayabilmektedir.

Penelope & The Beauty Bar

Seattle Şehir Merkezinin Seçkin Günlük Spa ve Zindelik Merkezi
Kendinizi lüksün doruğu ile şımartın
Seattle şehir merkezinin seçkin günlük spa ve zindelik merkezlerinden biri olarak, Penelope & The Beauty Bar, 279 metrekareden fazla şımartıcı alana sahiptir ve Avrupa tasarımı vücut inceltme makineleri ve cerrahi olmayan yüz tonlama cihazları, masaj, şekerleme ve doğal tırnaklar veya Shellac ve lüks vizon veya ipek kirpik ekleri dahil tırnak bakımı sunar. 

Fairmont Olympic Hotel, Seattle güncellemelerinden haberdar kalın

Bir saniye… Bir sonraki simgesel konaklamanızı hazırlıyoruz.

Özel üye ödülleri: Fairmont ALL Accor’un sadakat programının gururlu bir üyesidir. Bir sonraki Fairmont konaklamanızda %10 indirim kazanmak için katılın veya giriş yapın.