Hoş Geldiniz
Fairmont La Marina Rabat Sale Otel ve Residansları

Bouregreg nehrinin Atlantik’le buluştuğu sahilde, transatlantiği andıran modern dış cephesiyle La Marina Rabat-Salé, eskimeyen kültürünü kutlayarak ve nefes kesen dönüşümüne eşlik ederek, Fas’ın hikayelerle dolu başkentinde taptaze perspektifler açar.

Dışarıda, zarif bir şekilde düzenlenmiş açık alanlar boyunca ilerledikçe suyun teskin edici sesi sizi takip eder. Sabahtan geceye kadar hayat dolu bu huzur limanını, şehrin eşi benzeri olmayan bir deneyiminin canlı bir buluşma noktasına dönüştürür.

Konaklama

En yüksek standartları ve hizmetleri aşmak için tasarlanan Fairmont La Marina Rabat Salé, lüks konaklamalar sunar. Otel odalara, süitlere ve rezidanslara ayrılmış 274 birime sahiptir. Şık ve mükemmel döşenmiş misafir odalarımız, konfor ve gizliliğin en iyisini sunarken konaklamanız boyunca rahatlamanız ve dinlenmeniz için huzurlu bir inziva sağlar.

Engellilerin Erişimine Uygun Odalar

 Fairmont La Marina Rabat-Salé engelli erişimi olan odalara ve yardımcı aletlere sahiptir.

Otel tekerlekli sandalye ile erişilebilirdir ve geniş kapılar, daha alçak gardıroplar ve eşiksiz duşlar gibi engelli misafirlerimizin erişim ihtiyaçlarını karşılamak için hazırlanmış çok sayıda engelli erişimi olan odaya sahiptir.

Daha fazla bilgi almak veya bir talepte bulunmak için lütfen Muhteşem Hizmet ile iletişim kurun veya bize e-posta gönderin. 

Hizmetler

Fairmont La Marina Rabat-Salé’deki konaklamanızı güçlendirmek için titizlikle hazırlanmış servis.

Otelin heyecan verici yeme içme konseptleri ve havuzlu bir çatı katı barı, büyük bir spa, bir spor salonu, bir Fairmont Gold özel lounge ve bir konferans merkezi dahil, eğlence yaşam tarzı hizmetleri, bu otele bir şehir otelinden çok eğlenceli bir kentsel resort havası verir.

Haritalar ve İletişim

Otele giriş 3:00 ÖS -
Çıkış 12:00 ÖS.

Konuk Hizmetleri

Fairmont La Marina Rabat-Salé’deki konaklamanızı güçlendirmek için titizlikle hazırlanmış servis
  • Giriş & Çıkış
  • Fairmont Gold Lounge
  • Çamaşırhane
  • Tekerlekli Sandalye Erişilebilirliği
  • İnternet Erişimi
  • Danışma
  • Evcil Hayvan Politikası
  • Alışveriş ve Butikler
  • Oda Servisi

Toplantılar ve Etkinlikler

İster samimi bir yönetim kurulu toplantısı istiyor olun, isterse büyük bir konferans, Fairmont La Marina Rabat-Salé, gerekli teknoloji, kişiselleştirilmiş yemek hizmetleri seçenekleri ve heyecan verici gezileri birleştiren bir balo salonu ve bir VIP Majliss dahil, 9 toplantı odası sunar.

Fairmont La Marina Sağlık Merkezi

Kalıcı sağlık, rahatlamanın dalgaların ve rüzgarın ritmine uyum sağladığı huzuru çağrıştıran bir ortamda başlar.

Otel genelinde alanlar yerel çevreye ve doğanın gücüne bağlantıyı güçlendirmek için tasarlanmıştır.
Fairmont Spa
Ruhunuzu dinlendirecek ve 5 duyunuzu zenginleştirecek özenle seçilmiş bakımlarla sağlığın huzurlu atmosferine bir kaçamak yapın.
Bakımlarımız, yalnızca Natura Bissé ve Maison d’Asa ürünleri ve geleneksel ritüelleri içeren yüz ve vücut bakımları, hem vücudunuzu hem de zihninizi yenilemek için hazırlanmıştır.

Fairmont La Marina Rabat Salé Hotel & Residences güncellemelerinden haberdar kalın

Bir saniye… Bir sonraki simgesel konaklamanızı hazırlıyoruz.

Özel üye ödülleri: Fairmont ALL Accor’un sadakat programının gururlu bir üyesidir. Bir sonraki Fairmont konaklamanızda %10 indirim kazanmak için katılın veya giriş yapın.