Sadece oda rezervasyonları için Ücretsiz Hat + 1 888 590 0005

Hoş Geldiniz
Fairmont Le Montreux Palace

Yüksek Alp dağları ile çevrelenmiş ve pırıl pırıl Cenevre Gölü’nün kuzey kıyılarına yuvalanmış olan Fairmont Le Montreux Palace, Belle Époque mimarisi, 236 oda ve suiti ve 1906 tarihinde kuruluşuna uzanan kusursuz konukseverlik ünü ile yüzyıllı aşkın bir zaman ziyaretçilerin beğenisini kazanmıştır. İster dinlenme ve rahatlama isterse canlı caz ve en kaliteli İsviçre mutfağı ile kendinizi şımartmak için gelmiş olun, Fairmont Le Montreux Palace’da tamamını keşfedeceksiniz.
Right Arrow

Konaklama

Fairmont Le Montreux Palace Belle-Epoque tarzını modern olanaklar ile eşleştiriyor ve 236 lüks mobilyalı odalar ve suitler sunuyor. İş amaçlı ziyaret edenler için, konaklama olanaklarımız çalışma masası, çok hatlı telefon ve sesli mesaj ve Yüksek Hızlı İnternet Erişimi sunuyor. Aileler için, Yataklı Kanepeli Fairmont Tek Büyük Yataklı misafir odalarımız ve Yataklı Kanepeli Queen/Queen yataklı misafir odalarımız, tüm ailenin konaklaması için ekstra alan sağlıyor.

Hizmetler

İster iş, ister eğlence olsun, Fairmont Le Montreux Palace iş ve tatil amaçlı seyahat edenlere benzersiz konaklama olanakları, lüks otel ikramları ve hizmetleri sunar. Montrö'nün sunduğu en iyileri keşfedin.

Bilgi

Otele giriş 3:00 ÖS -
Çıkış 12:00 ÖS.
 • OTOMOBİL İLE

  Cenevre’den: A1 karayolunda Lausanne’ye doğru ilerleyin, Lausanne kavşağını A9 yönünde Simplon’a doğru alın, Montrö’de çıkın, göle gidin ve sola dönün, Fairmont Le Montreux yaklaşık 500 metre ilerinizdedir

  Lozan’dan: A9 karayolunda Simplon’a doğru ilerleyin, Montrö’de çıkın, göle gidin ve sola dönün, Fairmont Le Montreux yaklaşık 500 metre ilerinizdedir.

  Zürih’den: Bern-Basel-Dietikon yönünde A1 otobanını alarak Cenevre - Lozan - Neuchâtel işaretleri yönünde ilerleyin, A12 otoyolunu, Vevey kavşak yönünü ve A9 otoyolunu alarak, Montrö’de çıkın, göle gidin ve sola dönün, Fairmont Le Montreux Palace otel yol üzerinde 500 metre ileridedir.

  TRENLE

  Cenevre veya Lozan tren istasyonundan Montrö’ye bir bilet alın, Brig’e doğru trene binin ve Montrö tren istasyonundan çıkın.
  Zürih tren istasyonundan, Montrö’ye bir bilet alın, Lozan’a doğru trene binin ve Lausanne tren istasyonundan çıkın, sonra Brig’e doğru trene binin ve Montrö tren istasyonunda inin.

  OTOPARK

  Vale Park Gecelik Ücreti günlük 48 İsviçre Frangı'dır. Otopark kapalı alanda 175 araç kapasiteli bir alandadır.
  Elektrikli araçlar için 9 şarj istasyonu mevcuttur. Daha fazla bilgi için lütfen Danışma Masası ile iletişime geçin.

  YÜRÜYEREK

  Sağda tren istasyonundan çıkın, 400 metre yürüyün, otel solunuzda bulunacaktır.

 • Havaalanı transferleri, uçak biletlerinin yeniden doğrulanması, havayolu veya tren tarifeleri için, odanızda 43 numarasından Danışma Masası’nı veya +41 21 962 1212 numarasından oteli arayın.
 • Araç kiralama müsaitliği ve rezervasyonlar için, lütfen otelin içinde bulunan Europcar ile +41 21 962 1179 numarasını arayarak veya odanızdan numarasını arayarak Danışma Masası ile iletişim kurun.

Konuk Hizmetleri

Dünyada çok az otel Fairmont Le Montreux Palace'ın görkemi, konukseverliği ve manzaraları ile yarışabilir.
 • Çocuk Bakım Hizmeti
 • Güzellik Salonu ve Kuaför
 • Araç Kiralama
 • İş Merkezi
 • Çiçekçi
 • Ayakkabı Boyama
 • Havaalanı Servisi
 • Kuru Temizleme
 • Uyandırma Servisi

Willow Stream Spa

Göl ve Alpler tarafından çevrelenen bir sükunet cennetinde kendinizi şımartın.
Cenevre Gölü kıyılarında konumlanmış Willow Stream Spa sağlık ve derin bir rahatlama hissi aşılar. İlham verici bir dekor içinde sizi su unsuru ile bağlantılandıran bu sükûnet cenneti, tam anlamıyla İsviçre Alpleri’nin sakinliğini ve saflığını yansıtır. Canlandırıcı yüz bakımlarından stresinizi gidermek için tasarlanan zamanla ispatlanmış masajlara kadar vücut ve zihninizi yenilemek için tasarlanan bakımları deneyimleyin. Willow Stream Spa’da sükuneti keşfedin.

Fairmont Le Montreux Palace güncellemelerinden haberdar kalın

Oda müsaitliği aranıyor. Sabrınız için teşekkürler.

Üye fiyatı mevcuttur: Sadakat programımızla katılımcı otellerde %10 oranına varan indirimden yararlanın.