Sadece oda rezervasyonları için Ücretsiz Hat + 1 888 590 0005

Hoş Geldiniz
Fairmont Le Montreux Palace

Yüksek Alp dağları ile çevrelenmiş ve pırıl pırıl Cenevre Gölü’nün kuzey kıyılarına yuvalanmış olan Fairmont Le Montreux Palace, Belle Époque mimarisi, 236 oda ve süiti ve 1906 tarihinde kuruluşuna uzanan kusursuz konukseverlik ünü ile yüzyılı aşkın bir zaman ziyaretçilerin beğenisini kazanmıştır. İster dinlenme ve rahatlama isterse canlı caz ve en kaliteli İsviçre mutfağı ile kendinizi şımartmak için gelmiş olun, Fairmont Le Montreux Palace’da tamamını keşfedeceksiniz.

Konaklama

Fairmont Le Montreux Palace Belle-Epoque tarzını modern olanaklar ile eşleştiriyor ve 236 lüks mobilyalı odalar ve süitler sunuyor. İş amaçlı ziyaret edenler için, konaklama olanaklarımız çalışma masası, çok hatlı telefon ve sesli mesaj ve Yüksek Hızlı İnternet Erişimi sunuyor. Aileler için, Yataklı Kanepeli Fairmont Tek Büyük Yataklı misafir odalarımız ve Yataklı Kanepeli Queen/Queen yataklı misafir odalarımız, tüm ailenin konaklaması için ekstra alan sağlıyor.

Hizmetler

İster iş, ister eğlence olsun, Fairmont Le Montreux Palace iş ve tatil amaçlı seyahat edenlere benzersiz konaklama olanakları, lüks otel ikramları ve hizmetleri sunar. Montrö'nün sunduğu en iyileri keşfedin.

Bilgi

Otele giriş 3:00 ÖS -
Çıkış 12.00 (öğle).

Konuk Hizmetleri

Dünyada çok az otel Fairmont Le Montreux Palace'ın görkemi, konukseverliği ve manzaraları ile yarışabilir.
  • Çocuk Bakım Hizmeti
  • Güzellik Salonu ve Kuaför
  • Araç Kiralama
  • İş Merkezi
  • Çiçekçi
  • Havaalanı Servisi
  • Kuru Temizleme
  • Uyandırma Servisi
  • Otopark

Willow Stream Spa

Göl ve Alpler tarafından çevrelenen bir sükunet cennetinde kendinizi şımartın.
Cenevre Gölü kıyılarında konumlanmış Willow Stream Spa sağlık ve derin bir rahatlama hissi aşılar. İlham verici bir dekor içinde sizi su unsuru ile bağlantılandıran bu sükûnet cenneti, tam anlamıyla İsviçre Alpleri’nin sakinliğini ve saflığını yansıtır. Canlandırıcı yüz bakımlarından stresinizi gidermek için tasarlanan zamanla ispatlanmış masajlara kadar vücut ve zihninizi yenilemek için tasarlanan bakımları deneyimleyin. Willow Stream Spa’da sükuneti keşfedin.

Fairmont Le Montreux Palace güncellemelerinden haberdar kalın

Oda müsaitliği aranıyor. Sabrınız için teşekkürler.

Üye fiyatı mevcuttur: Sadakat programımızla katılımcı otellerde %10 oranına varan indirimden yararlanın.