Hoş Geldiniz
Fairmont Mara Safari Club

Mara Nehri'yle üç tarafı çevrelenmiş ve dünyanın Yedinci "Yeni" Harikası Masai Mara'nın sınırındaki Fairmont Mara Safari Club çadırda lüks bir ortamın somut örneğidir. Kampın merkezindeki ana Masai Mara kır oteli, bir kapalı restoran, bar ve ilgili kişileri safari maceraları hakkında bilgilendirmek için internet erişimi bulunan bir kütüphane içerir. Geniş veranda nehre doğru uzanır ve bir bar ve özel masaj çadırları ile tamamlanan bir yüzme havuzuna gider.

Konaklama

Fairmont Mara Safari Club’taki lüks Masai Mara konaklaması, bir lüks tatil köyü otelinin konfor ve olanakları ile geleneksel safari deneyimini birleştirir. Dört direkli 48 çadır, ped kaplama yataklar ve su aygırı ve timsah dolu nehre bakan bir veranda bulunur. Bazı çadırlarda “açık hava duşları” dahil olmak üzere her bir çadır, kendi özel üç parçalı banyosu ile muhteşem olarak döşenmiştir. Fairmont, Masai Mara, Kenya’da misafirlerine lüks bir tatil köyü konaklaması sunar.

Hizmetler

Deneyimli 'doğa bilimci sürücülerimizin' rehberlik ettiği vahşi hayvanları koruma alanı gezisi dört çekişli Land Cruiser arazi aracımızla yapılır. Masai Mara’daki otelde, havuz, açık havada açık büfe öğle yemekleri ve Masai dansı, Masai ekosistemi ve Masai kültürüne ilişkin sunum ve sohbetlerin yapıldığı akşam etkinliklerinin tümü, gerçek anlamda benzersiz bir deneyim yaratmak üzere bir araya getirilmiştir.

Bilgi


Konuk Hizmetleri

Fairmont Mara Safari Club, ünlü Maasai Mara’da bir safari macerası için mükemmel bir üstür. Kulüp, dört direkli yataklara sahip 38 lüks döşenmiş çadır, çadır içlerinde olanaklar ve su aygırları ile dolu Mara Nehri’ne bakan özel bir veranda, bir açık yüzme havuzu, lounge, restoran ve manzaralı akşam kokteylleri ve çayırda yemek deneyimleri ile av gezileri sunar.
  • Bebek bakıcısı
  • Danışma
  • Yüksek Hızlı İnternet
  • Kuru Temizleme Hizmetleri
  • Tekerlekli Sandalye Erişilebilirliği
  • Döviz Alışverişi
  • Hediyelik Eşya Mağazası
  • Tıbbi Hizmetler
  • Oda Servisi

Yabanıl Doğa Etkinlikleri

Yabanıl doğada lüks etkinlikleri deneyimleyin.

Masaj 

Mara Nehri’ne bakan benzersiz çadırlarımızın birinde özel bir masaj ile kendinizi şımartın.
Özel masaj çadırı
Mara Nehri’ne bakan benzersiz çadırlarımızın birinde özel bir masaj ile kendinizi şımartın.

Fairmont Mara Safari Club güncellemelerinden haberdar kalın

Bir saniye… Bir sonraki simgesel konaklamanızı hazırlıyoruz.

Özel üye ödülleri: Fairmont ALL Accor’un sadakat programının gururlu bir üyesidir. Bir sonraki Fairmont konaklamanızda %10 indirim kazanmak için katılın veya giriş yapın.