Hoş Geldiniz
Fairmont Mara Safari Club

Mara Nehri'yle üç tarafı çevrelenmiş ve dünyanın Yedinci "Yeni" Harikası Masai Mara'nın sınırındaki Fairmont Mara Safari Club çadırda lüks bir ortamın somut örneğidir. Kampın merkezindeki ana Masai Mara kır oteli, bir kapalı restoran, bar ve ilgili kişileri safari maceraları hakkında bilgilendirmek için internet erişimi bulunan bir kütüphane içerir. Geniş veranda nehre doğru uzanır ve bir bar ve özel masaj çadırları ile tamamlanan bir yüzme havuzuna gider.
Right Arrow

Konaklama

Fairmont Mara Safari Club’taki lüks Masai Mara konaklaması, bir lüks tatil köyü otelinin konfor ve olanakları ile geleneksel safari deneyimini birleştirir. Dört direkli 50 çadır, ped kaplama yataklar ve su aygırı ve timsah dolu nehre bakan bir veranda bulunur. Bazı çadırlarda “açık hava duşları” dahil olmak üzere her bir çadır, kendi özel üç parçalı banyosu ile muhteşem olarak döşenmiştir. Fairmont, Masai Mara, Kenya’da misafirlerine lüks bir tatil köyü konaklaması sunar.

Hizmetler

Deneyimli 'doğa bilimci sürücülerimizin' rehberlik ettiği vahşi hayvanları koruma alanı gezisi dört çekişli Land Cruiser arazi aracımızla yapılır. Masai Mara’daki otelde, havuz, açık havada açık büfe öğle yemekleri ve Masai dansı, Masai ekosistemi ve Masai kültürüne ilişkin sunum ve sohbetlerin yapıldığı akşam etkinliklerinin tümü, gerçek anlamda benzersiz bir deneyim yaratmak üzere bir araya getirilmiştir.

Bilgi


 • Air Kenya Aviation Mara bölgesine çift yönlü ulaşım sağlayan günlük uçuşlar düzenlemektedir. Uçaklar 5 ila 25 koltukludur. Biletlerinizi alırken havalanı vergisini ödeyebilirsiniz. Air Kenya'nın yanı sıra Aircraft Leasing Services ve Eagle Aviation da Mara bölgesine günlük tarifeli uçuşlar sağlamaktadır.

  El bagajıyla birlikte bagaj limiti 15 kilogramdır. Havaalanı vergisi biletler alınırken ödenebilir.

 • Kenya'nın Mara bölgesine özel araçla kolayca erişilemez. Uluslararası gezginlerin, profesyonel kara transferi ya da Club'tan yalnızca 10 dakika uzaklıkta bulunan Ngerende uçak pistine hava transferi rezervasyonu hakkında, bilgili Rezervasyon uzmanlarımızla görüşmesini öneriyoruz.

  Daha fazla detay ve öneriler için lütfen kenya.reservations@fairmont.com adresinden bizimle iletişime geçin.

  Mara Safari Club 20 4 x4 arazi aracına sahiptir. Bunların her biri, şoför ve rehber dışında pencereli koltuklarda 6 kişi ve açılan kapakların altında 6 kişi taşıyabilir. Bunlar uçak pistine çift yönlü ulaşım ve eğlence amaçlı kullanılmaktadır.

Konuk Hizmetleri

Fairmont Mara Safari Club, ünlü Maasai Mara’da bir safari macerası için mükemmel bir üstür. Club, dört direkli yataklara sahip 51 lüks döşenmiş çadır, çadır içlerinde olanaklar ve su aygırları ile dolu Mara Nehri’ne bakan özel bir veranda, bir açık yüzme havuzu, lounge, restoran ve manzaralı akşam kokteylleri ve çayırda yemek deneyimleri ile av gezileri sunar.
 • Bebek bakıcısı
 • Danışma
 • Yüksek Hızlı İnternet
 • Kuru Temizleme Hizmetleri
 • Tekerlekli Sandalye Erişilebilirliği
 • Döviz Alışverişi
 • Hediyelik Eşya Mağazası
 • Tıbbi Hizmetler
 • Oda Servisi

Masaj çadırı

Mara Nehri’ne bakan benzersiz çadırlarımızın birinde özel bir masaj ile kendinizi şımartın.
Özel masaj çadırı
Mara Nehri’ne bakan benzersiz çadırlarımızın birinde özel bir masaj ile kendinizi şımartın.

Fairmont Mara Safari Club güncellemelerinden haberdar kalın

Oda müsaitliği aranıyor. Sabrınız için teşekkürler.

Üye fiyatı mevcuttur: Sadakat programımızla katılımcı otellerde %10 oranına varan indirimden yararlanın.