Fairmont Sosyal Etkinlikler Sosyal Kutlamalar Fairmont’la Başlar

Kusursuz. Unutulmaz. Olağanüstü. Sosyal etkinlikler bu övgüleri hak ediyor. Şık mekanlarımızdan birini seçtiğiniz zaman, etkinliğiniz olağanüstü olacaktır. Yüzyılı aşkın zamandır, kraliyet ailesi nesilleri, devlet başkanları ve VIP’ler seçkin kutlamaları için Fairmont’un efsanevi konukseverlik geleneğine güvendiler.

Güvenilir profesyonel etkinlik planlayıcılarımız tercih ettiğimiz iş ortaklarımız, vizyonunuzu nasıl unutulmaz bir etkinliğe dönüştüreceğiniz konusunda sizinle işbirliği yapar. Yapmanız gereken tek şey misafirlerinizi karşılamak.

Sosyal etkinliğiniz için olağanüstü bir destinasyonda şık bir mekan seçin

Tümü

Tümü için sonuçlar

Zahmetsiz Etkinlik Planlama

Başarılı etkinlikler kullanması kolay bir rezervasyon sistemi ile başlar. Tecrübeli etkinlik planlamacıları telefonlarından rezervasyonları takip etme ve oda listesini yönetme yeteneğine değer vermektedir. Passkey, stressiz bir planlama için kişiselleştirilmiş bir araçtır. Bu interaktif sistem, doğru bilgiyi doğru insanlara zamanında ulaştırma kaygısını ortadan kaldırır. Raporları gözden geçirmekten, önemli etkinlik dönüm noktalarındaki e-posta uyarılarına kadar, eskiden o olmadan nasıl idare ettiğinize hayret edeceksiniz.

Katılımcılar için Zahmetsiz Planlama - Grup Rezervasyonları

Passkey rezervasyon aracımız ile herkesi töreninize ve resepsiyonuza davet edin ve stressiz planlamanın keyfini çıkarın. Ücretsiz ve kullanışlı olan aracı etkinliğiniz için kişiselleştirebilirsiniz. Misafirleriniz odalarını kullanımı kolay bir portal üzerinden çevrimiçi rezerve edebilir. Ve siz de anlık bilgiler ve hatırlatmalar alacaksınız.

Şık Sosyal Etkinlikler ve Teknoloji

Bir sonraki sosyal etkinliğinizde, mükemmel zamanlamalı bir ses efektini, önemli bir duyuruyu veya atmosferi güçlendiren bir müziği doğru teknoloji ile sunun. Uzmanlarımız, fikir aşamasından sonuca kadar, misafirlerinizin hatırlayacağı stressiz bir deneyim için sizinle birlikte çalışır.

Görsel Tanımı

Toplantılar ve Düğünler