Sadece oda rezervasyonları için Ücretsiz Hat + 1 888 240 7773

Hoş Geldiniz
Fairmont Austin

Hareketli bir İş Merkezinde yükselen bir simge olan Fairmont Austin, Palm Park ve Waller Creek'in yemyeşil alanları arasında benzersiz bir konumdadır ve doğrudan Austin Kongre Merkezi'ne bağlanır. Yeni açılan 37 katlı lüks otel, Lady Bird Gölü'nün tablo gibi manzarası, çarpıcı bir şehir ve Eyalet Başkenti manzarası sunan zengin şekilde döşenmiş 1.048 konuk odası ve süite sahiptir.

Konaklama

En yüksek standartları ve hizmetleri aşmak için tasarlanan Fairmont Austin, Austin şehir merkezinde konaklamalar sunar. Lüks ped kaplama yataklar, Fransız tarzı yorganlar, Le Labo banyo malzemeleri ile zengin banyolar, bir medya bağlantı paneli yanında 50 inçlik HDTV’ler ve USB girişleri ile şarj istasyonları.

Hizmetler

Resort tarzı olanakları ince zevkli şehir merkezi otelinde yaşayın. Seyahatleriniz ister iş ister tatil amaçlı olsun tatil, Fairmont Austin’in hizmet profesyonelleri beklentilerinizi aşmak ve Teksas Hill Country’de geçirdiğiniz zamanın unutulmaz olmasını sağlamak için hazır bekliyor.
  • Talep Üzerine Hizmetler

    Kapı Görevlisi, İş Merkezi, Danışma, Asansörler, Oda Hizmetleri, Kuru Temizleme Hizmeti, Otopark, Evcil Hayvan Politikası, Güvenlik Kasaları (Resepsiyon aracılığı ile mevcuttur), Tekerlekli Sandalye Erişimi

Bilgi

Otele giriş 3:00ÖS -
Çıkış 11:00ÖÖ.

Toplantı ve Etkinlikler

Toplantı ve Etkinlikler

Fairmont Spa

Dinamik Austin şehir merkezinde yer alan Fairmont Spa, çarpıcı Teksas gün batımı sıcaklığında birinci sınıf lüks spa deneyimleri sunar.
Fairmont Austin Spa'ya Hoş Geldiniz
Fairmont Austin Spa’da, dingin bir ortamda bize ilham kaynağı ve motivasyon sağlayan Austin şehir merkezinin müzik dünyasının enerjisi ile sarmalanmış olarak, vücudunuzu dinleyin. Spa’mız, iki VIP çiftler süiti, Palm Park ve Austin şehir merkezi silüeti manzaralarını sunan yerden tavana pencereler ile cömertçe döşenmiş güneşli odalar dahil olmak üzere dokuz bakım odasına sahiptir. Her bir güneşli oda, bir tuz havuzu, okaliptus buhar mağarası ve Avrupa tarzı kuru ısı saunası sergilemektedir.

Fairmont Austin güncellemelerinden haberdar kalın

Bir saniye… Bir sonraki simgesel konaklamanızı hazırlıyoruz.

Özel üye ödülleri: Fairmont ALL Accor’un sadakat programının gururlu bir üyesidir. Bir sonraki Fairmont konaklamanızda %10 indirim kazanmak için katılın veya giriş yapın.