Sadece oda rezervasyonları için Ücretsiz Hat + 1 888 240 7773

Hoş Geldiniz
Fairmont Austin

Hareketli bir İş Merkezinde yükselen bir simge olan Fairmont Austin, Palm Park ve Waller Creek'in yemyeşil alanları arasında benzersiz bir konumdadır ve doğrudan Austin Kongre Merkezi'ne bağlanır. Yeni açılan 37 katlı lüks otel, Lady Bird Gölü'nün tablo gibi manzarası, çarpıcı bir şehir ve Eyalet Başkenti manzarasına sahip zengin şekilde döşenmiş 1.048 konuk odası ve suite sahiptir.
Right Arrow

Konaklama

En yüksek standartları ve hizmetleri aşmak için tasarlanan Fairmont Austin, Austin şehir merkezinde konaklamalar sunar. Lüks ped kaplama yataklar, Fransız tarzı yorganlar, Le Labo banyo malzemeleri ile zengin banyolar, bir medya bağlantı paneli yanında 50 inçlik HDTV’ler ve USB girişleri ile şarj istasyonları.

Hizmetler

Resort tarzı olanakları ince zevkli şehir merkezi otelinde yaşayın. Seyahatleriniz ister iş ister tatil amaçlı olsun tatil, Fairmont Austin’in hizmet profesyonelleri beklentilerinizi aşmak ve Teksas Hill Country’de geçirdiğiniz zamanın unutulmaz olmasını sağlamak için hazır bekliyor.
 • Talep Üzerine Hizmetler

  Kapı Görevlisi, İş Merkezi, Danışma, Asansörler, Oda Hizmetleri, Kuru Temizleme Hizmeti, Otopark, Evcil Hayvan Politikası, Güvenlik Kasaları (Resepsiyon aracılığı ile mevcuttur), Tekerlekli Sandalye Erişimi

Bilgi

Otele giriş 3:00ÖS -
Çıkış 11:00ÖÖ.
 • En yakın havaalanı olan, Austin Bergstrom Uluslararası Havaalanı’ndan ulaşım:

  Presidential Blvd üzerinden TX-71 W yönüne gidin.

  Sonra, I-35 N/US-290 üzerinden N I-35 Frontage Road’e ulaşın.

  234B'den çıkın, Red River St.'ye gitmek için E 1st St/E Cesar Chavez St.'yi takip edin.

 • Vale Park Hizmeti Saatlik Ücretler: 

  • 0-3 saat: 24$ ( artı vergi)
  • 3-6 saat: 32$ ( artı vergi)
  • Gecelik: 49$ ( artı vergi)

  Self Servis Saatlik Ücretler:

  0-3 saat: 15$ ( artı vergi)

  3-6 saat: 25$ ( artı vergi)

  Gecelik: 36$ ( artı vergi)

   

  Lütfen unutmayın: 213 santimetreden yüksek araçlar ve römorklu ve/veya arka aksında çift teker bulunan araçlar kabul edilememektedir.

 • Planet 21 girişimimiz dört stratejik öncelik çerçevesine dayanır: Çalışanları ile birlikte çalışma, müşterilerini kapsama, ortakları ile yenilik yapma ve yerel topluluklar ile çalışma.

  Müşterilerimizin havlularını tekrar kullanmalarını istiyoruz. Su ve enerjiden yapılan tasarruf ağaç dikimi için harcanmaktadır.
  Her dakika bir ağaç dikilmektedir.

  Restoranlarımızda, kendimizi şunları yapmaya adamış durumdayız:

  - Sağlıklı, dengeli ve yüksek kaliteli yiyecekler sunmak: mutfak bahçelerimizde yetiştirilen, yerel ürünler vs. gibi ürünleri kullanıyoruz.
  - Yiyecek atığını azaltma
  - Restoranlarımızda aşırı avlanan balıkların kullanımı yasaklama

  Eğer bağış talebinde bulunmak isteyen bir kuruluşsanız, lütfen buraya tıklayın.
 • Fairmont Austin, bir kerelik 150$ ücret karşılığında 12,5 kilograma (25 pound) kadar evcil hayvanları kabul etmektedir. Evcil hayvanlar her zaman bir tasmayla bağlı olmalıdır ve odada refakatsiz bırakılmamalıdır. Evcil hayvanlar tarafından odaya verilen zarar misafirler tarafından karşılanır. Rehber hayvanlara kapımız her zaman açıktır, ücretlerden muaftırlar.

Toplantı ve Etkinlikler

Toplantı ve Etkinlikler

Fairmont Spa

Dinamik Austin şehir merkezinde yer alan Fairmont Spa, çarpıcı Teksas gün batımı sıcaklığında birinci sınıf lüks spa deneyimleri sunar.
Fairmont Austin Spa'ya Hoş Geldiniz
Fairmont Austin Spa’da, dingin bir ortamda bize ilham kaynağı ve motivasyon sağlayan Austin şehir merkezinin müzik dünyasının enerjisi ile sarmalanmış olarak, vücudunuzu dinleyin. Spa’mız, iki VIP çiftler süiti, Palm Park ve Austin şehir merkezi silüeti manzaralarını sunan yerden tavana pencereler ile cömertçe döşenmiş güneşli odalar dahil olmak üzere dokuz bakım odasına sahiptir. Her bir güneşli oda, bir tuz havuzu, okaliptus buhar mağarası ve Avrupa tarzı kuru ısı saunası sergilemektedir.

Fairmont Austin güncellemelerinden haberdar kalın

Oda müsaitliği aranıyor. Sabrınız için teşekkürler.

Üye fiyatı mevcuttur: Sadakat programımızla katılımcı otellerde %10 oranına varan indirimden yararlanın.