Sadece oda rezervasyonları için Ücretsiz Hat + 1 866 540 4509

Hoş Geldiniz
Fairmont Waterfront

 Şehrin dinamik liman kıyısında yer alan Fairmont Waterfront, Vancouver'da birinci sınıf lüks bir otel olup, gururla sürdürülebilir bir felsefe benimsemektedir. Size üst düzey rahatlık, kişiye özel hizmet ve benzersiz West Coast manzaraları sunuyor ve Vancouver'ı harika yapan diğer her şeye kolayca erişmenizi sağlıyoruz. Tüm bunların yanı sıra... biraz da eğlenmek istiyoruz.
Right Arrow

Konaklama

İster iş, dinlenme…veya eğlence için olsun, odalarımız çağdaş şıklık ve klasik detaylarla sizi sarmalayacak. Rahat bir batı sahili ortamında kendinizi evinizde hissedin. Herbir misafir odası, engin liman ve dağ manzaraları sunan veya şehrin ışıltılı şehir silüetine ve otelin kendi bitki bahçesine bakan yerden tavana pencerelere sahiptir. Suitlerimiz uzanmak ve muhteşem manzaraların keyfini çıkarmak için daha fazla alan sunmak üzere tasarlanmıştır.

Hizmetler

Neyi tercih ederseniz edin, otelimizin rakipsiz manzaralarının ve merkezi konumunun birleşimini mükemmel bulacağınızı düşünüyoruz. Bu, Fairmont Waterfront’un, Condé Nast Traveler Readers' Choice Awards tarafından Vancouver’in en iyi otellerinden birisi seçilmesinin nedenlerinden birisidir.

Nasıl Ulaşılır

Otele giriş 3:00 ÖS -
Çıkış öğle 12.00
 • Vancouver Şehir Merkezi yönünü gösteren ilk çıkışı kullanın. Arthur Laing Köprüsü’nün sonunda, Granville Street boyunca yaklaşık 60 blok ilerleyin. Granville Caddesi Köprüsü üzerinden Vancouver şehir merkezine doğru devam edin. Sol şeride geçin, Davie Caddesi'ne doğru sola dönün ve Burrard Caddesi'ne ulaşana kadar devam edin. Burrard Street'den sağa dönün Burrard Street'in sonunda Cordova Street'e sağa dönün. Cordova Street'de bir blok ilerleyin daha sonra Howe Street'e sola dönün. Howe caddesi, Canada Place'e bağlanır, bu yolda devam ederek otelin girişine ulaşacaksınız; otel sokağına doğru sola dönün.

 • Seattle'dan sınır boyunca Hwy I-5'de Kuzeye doğru ilerleyin.

  I-5, Hwy 99'e bağlanacaktır. Oak Street'e bağlanana kadar Hwy 99 North'u takip edin. Oak Street üzerinden, Broadway yönünde yaklaşık 70 blok ilerleyin. Batı Broadway yönünde sola dönün ve Burrard Street'e gelene kadar yaklaşık 10 blok boyunca Broadway'i takip edin. Burrard Street'de sağa dönün ve sonuna kadar ilerleyin (Burrard Street Bridge köprüsünü geçmek de dahil yaklaşık 16 blok). Canada Place’e doğru sağa dönün. Oteli sağ tarafınızda bulacaksınız.
 • Tsawwassen feribot iskelesinden otele seyahat mesafesi 37 kilometre (23 mil) ve yaklaşık 1 saatlik sürüş mesafesidir.  

  Feribot terminalinden 17 Kuzey Otoyolu’nu takip edin, (yalnızca feribot terminalinden). 
  99 Kuzey Otoyolunu 17 Kuzey Otoyolu ile birleşene kadar takip edin. 99 Otoyolu üzerinde ilerleyin  (99 Otoyolu Oak Caddesi Köprüsü’nü geçtikten sonra Oak Caddesi olur.) 

  Oak Caddesi Köprüsü’nü geçince, Oak Caddesi üzerinden Broadway’e doğru Kuzeye ilerleyin.  Broadway’e doğru Sola dönün. 
  Burrard Cd.’nine ulaşana kadar Broadway üzerinden ilerleyin, ardından Burrard’a doğru Sağa dönün.  

  Burrard üzerinden Kuzeye ilerleyerek, Burrard St. Köprüsü’nü geçeceksiniz. Burrard’ı yolun soluna kadar takip edin. 
  Burrard’ın sonunda üçlü bir kavşağa geleceksiniz. Üçlü kavşaktan sağa dönün. Bu caddenin adı Canada Place Way’dir. 900 Canada Place’de sağ tarafta bloğun sonunda bulunuyoruz.  
 • Horseshoe Körfezi feribot iskelesinden otele seyahat mesafesi 23 kilometre (14,3 mil) ve yaklaşık 40 dakikalık sürüş mesafesidir.  

  Feribottan çıkınca ana yol üzerinde 99 Otoyolundan güneye devam edin. 

  Sağınızda bulunan Taylor Way/ Vancouver çıkışını (Çıkış 13) takip edeceksiniz. 

  Trafik ışıklarından sağa dönerek, aşağı doğru inin ve Marine Drive’e çıkın. 

  Trafik ışıklarında, Lions Gate Köprüsü / Vancouver yönünde sola dönün (Sağ şeritte kalın). 

  Köprüye çıktığınızda, Georgia Caddesi’ne dönen Stanley Park Causeway üzerinde olacaksınız. Georgia Caddesi’ni yaklaşık olarak 3 trafik ışığı takip edin (Sol şeritte kalın).  

  Trafik ışığında Pender Caddesi’ne doğru sola dönün. Burrard Caddesi’ne dönene kadar Pender Caddesi üzerinde kalın.
   
  Caddenin sonunda Burrard Caddesi’ne doğru sola dönün.   

  Trafik ışıklarında Canada Place Way’e doğru sağa dönün. Bloğun sonunda sağ tarafta bulunuyoruz. 
 • Vancouver’daki Harbor Air ve Kenmore Air deniz uçağı terminali caddesinin karşısında, Seawall yanında bulunmaktadır; Fairmont Waterfront’tan yaklaşık beş dakika yürüme mesafesindedir. Otel girişinde sola dönün, Kongre Merkezi’ne doğru yolun karşısına geçin. Batı Kongre Merkezi’ni (Büyük Cam Bina) geçerek devam edin. Binanın sonunda sağa dönün (Olympic Cauldron yanından). Deniz Uçağı Terminali en sondaki uçta bulunmaktadır ve merdivenler veya asansörle ulaşılabilir.  Alternatif olarak, taksi de bulunmaktadır.
 • Vancouver Şehir Merkezi ile Victoria Şehir Merkezi arasında seyahat etmek Helijet ile daha önce hiç olmadığı kadar kolay. Helijet terminali Fairmont Waterfront’tan 1 km’den daha kısa bir mesafededir ve taksi veya Helijet'in ücretsiz servis hizmeti ile ulaşılabilir. Fairmont Empress ve/veya Fairmont Waterfront’un misafiri olan Sadakat kulübü üyeleri Helijet uçuşlarında %15 indirim almaya hak sahibidir. Misafirlerin uçuş rezervasyonu sırasında ALL Accor Live Limitless üyelik numaralarını ve otel konfirmasyon numarasını sunmaları gerekir. Sorular veya yardım için, lütfen Rezervasyon Masası ile iletişime geçin.

  Eğer BC Ferries Swartz Bay terminali üzerinden geliyorsanız, vapurdan indiğinizde otomatik olarak 17 Otobanı’na çıkacaksınız. Victoria Şehir Merkezi’ne ulaşana kadar yaklaşık 33 km 17 Otobanı üzerinde devam edin. 17 Otobanı Blanchard Sokağı’na bağlanacak, o da Belleville Sokağı’na dönüşecektir. Sağa, Government Sokağı’na dönünce Fairmont Empress’e ulaşmış olacaksınız.

Konuk Hizmetleri

Vancouver’in ve topluluğumuzun en iyilerini deneyimlemeniz için özel ekibimiz yardımcı olmak üzere hazır bekliyor. İkramlarımızın, rakipsiz manzaralarımızın ve merkezi konumumuzun birleşimini mükemmel bulacağınızı düşünüyoruz. Bu, Fairmont Waterfront’un, Condé Nast Traveler Readers' Choice Awards tarafından Vancouver’in en iyi otellerinden birisi seçilmesinin nedenlerinden birisidir.
 • Zille Gelen Personel
 • İş Merkezi
 • Giriş / Çıkış
 • Danışma
 • Asansör
 • Hızlı Çıkış
 • Aile Seyahati
 • Hediyelik Eşya Mağazaları
 • Sağlık Kulübü

Sağlık Kulübü

Uzun bir günün sonunda rahatlayın veya Vancouver Sağlık Kulübümüzde bir yenisi için enerji toplayın.

Çalışma Saatleri 

 Vancouver’daki sağlık kulübümüz günün 24 saati, haftanın yedi günü açıktır. Havuz, sıcak küvet ve soyunma odaları her gün 05.00 - 22.00 arası açıktır. 


Rehberli Sabah Koşuları 

Her Salı Liderlik Ekibimizin bir üyesi ile SeaWall boyunca, her Perşembe sabahı saat 06.30’da DownTown RunVan Club ile canlandırıcı bir rehberli koşuyla güne başlayın. Koşular Lobiden hareket ediyor.

Tesis: 

Açık havada 15 metrelik ısıtmalı havuz (yıl boyunca açık) 

Kapalı alanda jakuzi 

Buhar odası 

Erkek ve Kadınlar için soyunma odaları 

Ekipmanlı Spor Salonu: Kondisyon Bisikleti, Egzersiz Ağırlıkları, Çok Yönlü Kondisyon Küreği, Merdiven Çıkma, Egzersiz Bisikletleri, Koşu Bandı.


Masaj Terapisi 

Masaj hizmetleri talep üzerine mevcuttur.

 

Kişiye Özel Eğitim 

Kişiye özel eğitim hizmetleri talep üzerine mevcuttur. Daha fazla bilgi edinmek veya randevu almak için, lütfen 604-691-1991 numaralı telefonu arayın veya waterfronthotel@fairmont.com adresine e-posta gönderin.

Yeme İçme

Fairmont Waterfront lobisinin hemen yanında yer alan ARC her gün kahvaltı için açık olacaktır. Veranda dahil ARC Lounge tüm gün menü servisi yapacaktır.  Paket servis seçeneğimiz ARC2GO, havuz kenarında veya misafir odanız için mükemmel bir seçenektir.

KAHVALTI:
7:00ÖÖ - 11:00ÖÖ (7:00ÖÖ - 11:30ÖÖ hafta sonları)

TÜM GÜN YEMEK: 
11:30ÖÖ - 9:00ÖS (12:00ÖS - 9:00ÖS hafta sonları)

ARC2GO (paket servis):  
7:00ÖÖ – 9:00ÖS

Fairmont Waterfront güncellemelerinde haberdar kalın

Oda müsaitliği aranıyor. Sabrınız için teşekkürler.

Üye fiyatı mevcuttur: Sadakat programımızla katılımcı otellerde %10 oranına varan indirimden yararlanın.