Hoş Geldiniz
Fairmont Waterfront

 Şehrin dinamik liman kıyısında yer alan Fairmont Waterfront, Vancouver'da birinci sınıf lüks bir otel olup, gururla sürdürülebilir bir felsefe benimsemektedir. Size üst düzey rahatlık, kişiye özel hizmet ve benzersiz West Coast manzaraları sunuyor ve Vancouver'ı harika yapan diğer her şeye kolayca erişmenizi sağlıyoruz. Tüm bunların yanı sıra... biraz da eğlenmek istiyoruz.
Sağ Ok

Konaklama

İster iş, dinlenme…veya eğlence için olsun, odalarımız çağdaş şıklık ve klasik detaylarla sizi sarmalayacak. Rahat bir batı sahili ortamında kendinizi evinizde hissedin. Herbir misafir odası, engin liman ve dağ manzaraları sunan veya şehrin ışıltılı şehir silüetine ve otelin kendi bitki bahçesine bakan yerden tavana pencerelere sahiptir. Suitlerimiz uzanmak ve muhteşem manzaraların keyfini çıkarmak için daha fazla alan sunmak üzere tasarlanmıştır.

Hizmetler

Neyi tercih ederseniz edin, otelimizin rakipsiz manzaralarının ve merkezi konumunun birleşimini mükemmel bulacağınızı düşünüyoruz. Bu, Fairmont Waterfront’un, Condé Nast Traveler Readers' Choice Awards tarafından Vancouver’in en iyi otellerinden birisi seçilmesinin nedenlerinden birisidir.

Nasıl Ulaşılır

Otele giriş 3:00 ÖS -
Çıkış öğle 12.00
 • Vancouver Şehir Merkezi yönünü gösteren ilk çıkışı kullanın. Arthur Laing Köprüsü’nün sonunda, Granville Street boyunca yaklaşık 60 blok ilerleyin. Granville Caddesi Köprüsü üzerinden Vancouver şehir merkezine doğru devam edin. Sol şeride geçin, Davie Caddesi'ne doğru sola dönün ve Burrard Caddesi'ne ulaşana kadar devam edin. Burrard Street'den sağa dönün Burrard Street'in sonunda Cordova Street'e sağa dönün. Cordova Street'de bir blok ilerleyin daha sonra Howe Street'e sola dönün. Howe caddesi, Canada Place'e bağlanır, bu yolda devam ederek otelin girişine ulaşacaksınız; otel sokağına doğru sola dönün.

 • Seattle'dan sınır boyunca Hwy I-5'de Kuzeye doğru ilerleyin.

  I-5, Hwy 99'e bağlanacaktır. Oak Street'e bağlanana kadar Hwy 99 North'u takip edin. Oak Street üzerinden, Broadway yönünde yaklaşık 70 blok ilerleyin. Batı Broadway yönünde sola dönün ve Burrard Street'e gelene kadar yaklaşık 10 blok boyunca Broadway'i takip edin. Burrard Street'de sağa dönün ve sonuna kadar ilerleyin (Burrard Street Bridge köprüsünü geçmek de dahil yaklaşık 16 blok). Canada Place’e doğru sağa dönün. Oteli sağ tarafınızda bulacaksınız.
 • Canada Line Skytrain, Vancouver Uluslararası Havalimanı'ndan Waterfront İstasyonu'na ulaşım sağlamaktadır. Otele yürümek için, Waterfront İstasyonundan çıkın, Cordova Caddesinden sağa dönün ve tekrar sağa dönerek Canada Place Way'e bağlanan Howe Caddesine çıkın. Fairmont Waterfront solunuzda kalacak. Tahmini yürüme süresi 5 dakikadır.
 • Otelde gecelik otopark saat 18.00'dan ertesi gün saat 18.00'a kadar geçerlidir. 
  Vale park hizmeti 49 ABD doları/gece, giriş çıkış ayrıcalıkları ve vergiler dahildir 
  Otopark 49 ABD doları/gece, giriş-çıkış ayrıcalıkları ve vergiler dahil (plaka numaranızı resepsiyonda kaydetmeniz gerekir) 
  Uzun dönem otopark (gemi yolculuğuna çıkan misafirler için) Fiyatlar ve detaylar için lütfen (604) 691-1991 numaralı telefonu arayınız
 • Fairmont Hotels & Resorts, misafirlerimizin teknoloji ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için, konferans hizmeti alanında sertifikalı lider olan PSAV ile işbirliği yaparak en iyi teknoloji, yaratıcı uzmanlık ve kalite güvencesi ile toplantılarınızı bir üst düzeye çıkarıyor.


  Sorularınız mı var? 
  İletişim: Peter Falk, Satış Müdürü, PSAV 
  Telefon: (604) 691 1882

Konuk Hizmetleri

Vancouver’in ve topluluğumuzun en iyilerini deneyimlemeniz için özel ekibimiz yardımcı olmak üzere hazır bekliyor. İkramlarımızın, rakipsiz manzaralarımızın ve merkezi konumumuzun birleşimini mükemmel bulacağınızı düşünüyoruz. Bu, Fairmont Waterfront’un, Condé Nast Traveler Readers' Choice Awards tarafından Vancouver’in en iyi otellerinden birisi seçilmesinin nedenlerinden birisidir.
 • Zille Gelen Personel
 • İş Merkezi
 • Giriş / Çıkış
 • Danışma
 • Asansör
 • Hızlı Çıkış
 • Aile Seyahati
 • Hediyelik Eşya Mağazaları
 • Sağlık Kulübü

Toplantılar ve Etkinlikler

2230 metrekare şık etkinlik alanı, kişiselleştirilmiş menüler, tablo gibi ortamlar sunuyoruz.

Sağlık Kulübü

Uzun bir günün sonunda rahatlayın veya Vancouver Sağlık Kulübümüzde bir yenisi için enerji toplayın.

Çalışma Saatleri 

 Vancouver’daki sağlık kulübümüz günün 24 saati, haftanın yedi günü açıktır. Havuz, sıcak küvet ve soyunma odaları her gün 05.00 - 22.00 arası açıktır. 


Rehberli Sabah Koşuları 

Her Salı Liderlik Ekibimizin bir üyesi ile SeaWall boyunca, her Perşembe sabahı saat 06.30’da DownTown RunVan Club ile canlandırıcı bir rehberli koşuyla güne başlayın. Koşular Lobiden hareket ediyor.

Tesis: 

Açık havada 15 metrelik ısıtmalı havuz (yıl boyunca açık) 

Kapalı alanda jakuzi 

Buhar odası 

Erkek ve Kadınlar için soyunma odaları 

Ekipmanlı Spor Salonu: Kondisyon Bisikleti, Egzersiz Ağırlıkları, Çok Yönlü Kondisyon Küreği, Merdiven Çıkma, Egzersiz Bisikletleri, Koşu Bandı.


Masaj Terapisi 

Masaj hizmetleri talep üzerine mevcuttur.

 

Kişiye Özel Eğitim 

Kişiye özel eğitim hizmetleri talep üzerine mevcuttur. Daha fazla bilgi edinmek veya randevu almak için, lütfen 604-691-1991 numaralı telefonu arayın veya waterfronthotel@fairmont.com adresine e-posta gönderin.

Fairmont Waterfront güncellemelerinde haberdar kalın

Oda müsaitliği aranıyor. Sabrınız için teşekkürler.

Üye fiyatı mevcuttur: Sadakat programımızla katılımcı otellerde %10 oranına varan indirimden yararlanın.