Hoş geldiniz
Fairmont Miras Alanı Mayakoba

Thank you for choosing Fairmont Heritage Place Mayakoba as your home away from home. Bizimle konakladığınız her seferinde bize güvenmenize saygı duyuyoruz. Bu güvenin hak edildiğine inanıyoruz. Bizi ziyaret eden herkes için güvenli bir yer olarak kalmak üzere tüm tedbirleri aldığımızdan emin olabilirsiniz. Küresel, ulusal ve yerel sağlık yetkililerinin belirlediği protokolleri takip ederek, zaten titiz olan temizlik ve dezenfeksiyon prosedürlerimizi daha da yükselterek, hijyen ve güvenlik konusunda uluslararası uzmanlardan oluşan bir ekibin tavsiyeleri doğrultusunda ilave önleyici tedbirler aldık. Otelimiz, ayrıca, misafirlerimizin seyahat planlarını değiştirmeleri için ihtiyaç duydukları daha esnek seçenekleri de benimsemiştir. We appreciate, value and thank you for your continued support of Fairmont Heritage Place Mayakoba.

Right Arrow

Konaklama

Explore the exclusive villas at Fairmont Heritage Place Mayakoba.
MÜSAİTLİK DURUMUNU KONTROL ET
MÜSAİTLİK DURUMUNU KONTROL ET
MÜSAİTLİK DURUMUNU KONTROL ET
MÜSAİTLİK DURUMUNU KONTROL ET
01

Ulaşım Bilgileri

Otele giriş 4:00 ÖS -
Çıkış 11:00 ÖÖ.
  • Toplantı planlayıcıları, organizatörler ve bir etkinlik planlayan herkes için uzmanlık, eşsiz müşteri hizmeti ve tematik içerik oluşturma ve yönetimi, düzenleme, sahneleme, görsel işitsel ve diğer destekler dahil kapsamlı bir hizmetler yelpazesi sunuyoruz.

Şehir Rehberi

Şehir Rehberi

The Riviera Maya boasts the world's second-largest coral reef, which is easily reached from Cozumel, a short trip from Fairmont Heritage Place. The warm, gentle Caribbean currents ensure the area is a popular destination for scuba diving and snorkeling. Exploration of the mystical underwater cenotes (luminous caverns that were once a source of freshwater for the Mayans who inhabited the area), a visit to the Mayan ruins at Tulum, Coba or Chichen Itzá (one of the new Seven Wonders of The World), or an excursion to Sian Ka'an (a UNESCO World Heritage Site) will add a truly unique element to your stay. Nearby, Playa del Carmen provides an exuberant nightlife, in addition to sophisticated boutiques and stores offering traditional Mexican handicrafts.

Stay up to date on the Fairmont Heritage Place Mayakoba

Oda müsaitliği aranıyor. Sabrınız için teşekkürler.

Üye fiyatı mevcuttur: Sadakat programımızla katılımcı otellerde %10 oranına varan indirimden yararlanın.