Hoş geldiniz
Fairmont Miras Alanı Mayakoba

Fairmont Heritage Place Mayakoba, Meksika Karayipleri'ndeki en prestijli tatil köylerinin birinde, Meksika Riviera Maya'nın merkezinde yer alır: Mayakoba.

Fairmont Heritage Place Mayakoba consists of ultra-luxurious, fully furnished 3 and 4 bedroom residences provided with the unmatched service and amenities of Fairmont Mayakoba, containing a host of leisure and retail facilities to which Owners will have access. Fairmont Miras Alanı Mayakoba topluluğu otelden ayrıdır ve mülk sahiplerine ilave gizlilik ve ayrıcalık sunar.

The hotel Fairmont Mayakoba, a AAA Five Diamond hotel, has continually received recognition for superlative service, incomparable beauty, and impactful sustainability, surpassing its standards of excellence year after year. Located in Riviera Maya, bordered by tropical jungle, crystal clear canals, and a secluded beach, all the while radiating Mayan flavor, Fairmont Mayakoba is an idyllic destination for travelers seeking adventure, relaxation, or responsibly luxurious escape.

Sağ Ok

Konaklama

Explore the exclusive villas at Fairmont Heritage Place Mayakoba.
MÜSAİTLİK DURUMUNU KONTROL ET
MÜSAİTLİK DURUMUNU KONTROL ET
MÜSAİTLİK DURUMUNU KONTROL ET
MÜSAİTLİK DURUMUNU KONTROL ET
01

Ulaşım Bilgileri

Check-in 4300 p.m. -
Çıkış 12:00 ÖS.
  • Toplantı planlayıcıları, organizatörler ve bir etkinlik planlayan herkes için uzmanlık, eşsiz müşteri hizmeti ve tematik içerik oluşturma ve yönetimi, düzenleme, sahneleme, görsel işitsel ve diğer destekler dahil kapsamlı bir hizmetler yelpazesi sunuyoruz.

Stay up to date on the Fairmont Heritage Place Mayakoba

Oda müsaitliği aranıyor. Sabrınız için teşekkürler.

Üye fiyatı mevcuttur: Sadakat programımızla katılımcı otellerde %10 oranına varan indirimden yararlanın.