Hoş geldiniz
Fairmont Miras Alanı Mayakoba

Thank you for choosing Fairmont Heritage Place Mayakoba as your home away from home. Bizimle konakladığınız her seferinde bize güvenmenize saygı duyuyoruz. Bu güvenin hak edildiğine inanıyoruz. Bizi ziyaret eden herkes için güvenli bir yer olarak kalmak üzere tüm tedbirleri aldığımızdan emin olabilirsiniz. Küresel, ulusal ve yerel sağlık yetkililerinin belirlediği protokolleri takip ederek, zaten titiz olan temizlik ve dezenfeksiyon prosedürlerimizi daha da yükselterek, hijyen ve güvenlik konusunda uluslararası uzmanlardan oluşan bir ekibin tavsiyeleri doğrultusunda ilave önleyici tedbirler aldık. Otelimiz, ayrıca, misafirlerimizin seyahat planlarını değiştirmeleri için ihtiyaç duydukları daha esnek seçenekleri de benimsemiştir. We appreciate, value and thank you for your continued support of Fairmont Heritage Place Mayakoba.

Fairmont Heritage Place Mayakoba consists of ultra-luxurious, fully furnished 3 and 4 bedroom residences provided with the unmatched service and amenities of Fairmont Mayakoba, containing a host of leisure and retail facilities to which Owners will have access. Fairmont Miras Alanı Mayakoba topluluğu otelden ayrıdır ve mülk sahiplerine ilave gizlilik ve ayrıcalık sunar.

The hotel Fairmont Mayakoba, a AAA Five Diamond hotel, has continually received recognition for superlative service, incomparable beauty, and impactful sustainability, surpassing its standards of excellence year after year. Located in Riviera Maya, bordered by tropical jungle, crystal clear canals, and a secluded beach, all the while radiating Mayan flavor, Fairmont Mayakoba is an idyllic destination for travelers seeking adventure, relaxation, or responsibly luxurious escape.

Sağ Ok

Konaklama

Explore the exclusive villas at Fairmont Heritage Place Mayakoba.
MÜSAİTLİK DURUMUNU KONTROL ET
MÜSAİTLİK DURUMUNU KONTROL ET
MÜSAİTLİK DURUMUNU KONTROL ET
MÜSAİTLİK DURUMUNU KONTROL ET
01

Ulaşım Bilgileri

Check-in 4300 p.m. -
Çıkış 12:00 ÖS.
  • Toplantı planlayıcıları, organizatörler ve bir etkinlik planlayan herkes için uzmanlık, eşsiz müşteri hizmeti ve tematik içerik oluşturma ve yönetimi, düzenleme, sahneleme, görsel işitsel ve diğer destekler dahil kapsamlı bir hizmetler yelpazesi sunuyoruz.

Stay up to date on the Fairmont Heritage Place Mayakoba

Oda müsaitliği aranıyor. Sabrınız için teşekkürler.

Üye fiyatı mevcuttur: Sadakat programımızla katılımcı otellerde %10 oranına varan indirimden yararlanın.