Tarayıcınız çerçeveleri desteklemiyor.

Konaklamalar

  • Rezidans
  • Rezidans
  • Rezidans
  • Rezidans

Rezidanslar Miami ve San Francisco merkezli prestijli mimari firması SB-Architects ve Los Angeles merkezli iç tasarım firması VR Design Group tarafından tasarlanmıştır. Her iki tasarımcı da dünya genelinde büyük bir deneyime sahiptir.

Fairmont Heritage Place üç temel unsura göre tasarlanmıştır: Su, Doğa ve Golf. 18 delikli bir golf sahasının sınırlarını çizen geniş lagün ve nehirlerle çevrili bu mücevher sadece Mayakoba'da deneyimlenebilecek sakin bir ortamın ve lüksün parçası olacaktır.

Altı mükemmel ölçekli binadan oluşan 30 anahtar teslim rezidans Fairmont Heritage Place Mayakoba'nın ilk safhasını oluşturur. Bu lüks rezidanslar Fairmont Mayakoba'ya heyecan verici bir ev sahipliği fırsatı katar. Üçlü, beşli veya yedili gruplar şeklinde kümelenmiş rezidansların her biri gizlilik ve bireysellik duygusu verirken bireysel alanlar ve yapı silüetleri yaratmak üzere ustaca düzenlenmiştir.

The tone for the development is modern, yet intimately connected to the beauty of the natural surround¬ings that make Mayakoba unique.

The architecture combines the simplicity of contemporary design with authentic materials and an effortless flow of indoor and outdoor spaces. Expansive walls of windows open and disappear, allowing living areas to open completely onto spacious, shaded terraces. Glass and white stucco contrast with walls of locally sourced stone, green living walls, and traditional wood lattice on trellises and screens, creating a sense of harmony and balance.

The three bedroom residences and four bedroom Penthouses span the full width of the buildings, capturing natural light at all times of day.

Click here to view our floor plans.

 

Bilgi
Oda
* varsa
genişlet
Fairmont Accor © Copyright 2019‘un bir parçasıdır.