Sadece oda rezervasyonları için Ücretsiz Hat + 1 888 340 5959

Hoş Geldiniz
Fairmont Singapore

778 zengin misafir odası ve suite sahip ve özenle seçilen zengin olanaklarla, Fairmont Singapore en seçici gezginlere hitap eder ve en üst düzey ağırlamayı sunar.

Konaklama

Fairmont Singapore, lüks ve günümüzün gereklerine uyum sağlarken, olağanüstü bölgenin benzersiz kültürünü, geleneklerini ve mirasını kucaklamaya güçlü bir şekilde bağlıdır.

Hizmetler

Fairmont Singapore her ihtiyacınızı karşılamak üzere çeşitli konaklama hizmetleri sunar. 13 seçkin restoran ve barda veya geniş bir çalışma masası, çok hatlı telefon ve sesli mesaj ve Yüksek Hızlı İnternet Erişimi bulunan odanızın konforu içinde çeşitli yemek ve eğlence seçenekleri ile duyusal bir seyahate çıkın.

Nasıl Ulaşılır?

Otele giriş 3:00 ÖS -
Çıkış öğle 12.00

Konuk Hizmetleri

Fairmont Singapore her ihtiyacınızı karşılamak üzere çeşitli konaklama hizmetleri sunar.
  • WiFi Erişimi
  • 13 Restoran ve Bar
  • Market ve Şarap Dükkanı
  • Hediye Kuponları
  • Yüzme Havuzu
  • Çocuklar için Olanaklar
  • 34 Toplantı Salonu ve Balo Salonu
  • Havaalanında Karşılama/ Limuzin Hizmeti / Servis Hizmeti
  • Zille Gelen Personel

Toplantılar

-

Fairmont Singapore’de Willow Stream Spa

Çeşitli otantik esintili masajlar, vücut ve yüz bakımları sunuyor.
Willow Stream Spa, şehrin yaratıcı ve kültürel unsurlarını yansıtarak misafirlerimizin ve yerel halkın ihtiyaçlarını karşılayan bakımlar ve deneyimler yarattı. Spa bakımınız için, özel jakuziye sahip çiftler suiti dahil 23 şımartıcı bakım odasından birini seçin. Güzel rahatlama lounge’larımız, havuzlarımız, jakuzilerimiz, soğuk dalma havuzumuz, buhar ve sauna odalarımızdan birinde konfor ve yenilenmeyi keşfedin.
Willow Stream Spa, premium spa ürünleri kullanarak bireysel cilt bakımı ihtiyaçlarınız için çeşitli otantik esintili masajlar, vücut ve yüz bakımları sunar. Spa deneyimlerimiz, zaman geçirmek ve ister tek başınıza isterse sosyal bir alanda yeniden enerji kazanmak için bir ortam yaratır. Şehrin kaosundan uzaklaşın ve enerjinizi Willow Stream Spa’da bulun.

Fairmont Singapore güncellemelerinden haberdar kalın

Oda müsaitliği aranıyor. Sabrınız için teşekkürler.

Üye fiyatı mevcuttur: Sadakat programımızla katılımcı otellerde %10 oranına varan indirimden yararlanın.