Fairmont Toplantı Fairmont’un Sahneyi hazırlamasına izin verin

Fairmont Hotels & Resorts yüz yılı aşkın zamandır önemli toplantılara sahne oluyor. Küresel liderlerin tarih yazmasına ve yerel şirketlerin ilk yönetim kurulu toplantılarını düzenlemesine yardım ettik Eşi benzeri olmayan iş toplantıları mekanları beklentileri aşıyor.

İdeal iş toplantısı mekanı için formül, eşit oranda olmazsa olmaz teknoloji, kişiselleştirilmiş yemek seçenekleri ve katılımcılara yeniden enerji kazandırmak için heyecan verici gezilerdir. Bir Signature Etkinlik veya Çevreci programımızı rezerve ederek biraz çevre farkındalığı katın ve iş hedeflerinize ulaşırken gezegenimizi koruyun.

Açılış konuşmalarından, kutlamak için kadeh kaldırmaya kadar, Fairmont toplantı mükemmeliyeti standardını belirler.

Seçkin toplantı odaları başarı için sahneyi hazırlar

Tümü

Tümü için 1 sonuç

Toplantılar

Keşfedin

Zahmetsiz Toplantı Etkinliği Teknolojisi

İletişimin değerini anlıyoruz, özellikle de günümüz dünyasında. İster bir iş sunumu, CEO konuşması, isterse bir kutlama için kadeh kaldırma, Fairmont başarılı iletişimin akıllı teknolojiye dayandığını bilir. Konferansınızı bir üst düzeye taşımak için konferans teknolojisinde sertifikalı liderler ile işbirliği yaptık. 

Zahmetsiz Toplantı Planlama

Başarılı toplantılar, ister bir anlaşma imzalıyor, isterse uluslararası bir konferans düzenliyor olun, kullanımı kolay bir rezervasyon sistemi ile başlar. Tecrübeli toplantı planlamacıları telefonlarından rezervasyonları takip etme ve oda listesini yönetme yeteneğine değer vermektedir. Passkey, stressiz bir planlama için kişiselleştirilmiş bir araçtır. Bu interaktif sistem, doğru bilgiyi doğru insanlara zamanında ulaştırma kaygısını ortadan kaldırır. Raporları gözden geçirmekten, önemli etkinlik dönüm noktalarındaki e-posta uyarılarına kadar, eskiden o olmadan nasıl idare ettiğinize hayret edeceksiniz.

Katılımcılar için Zahmetsiz Planlama - Grup Rezervasyonları

Passkey rezervasyon aracımız ile herkesi töreninize ve resepsiyonuza davet edin ve stressiz planlamanın keyfini çıkarın. Ücretsiz ve kullanışlı olan aracı etkinliğiniz için kişiselleştirebilirsiniz. Misafirleriniz odalarını kullanımı kolay bir portal üzerinden çevrimiçi rezerve edebilir. Ve siz de anlık bilgiler ve hatırlatmalar alacaksınız. 

Düğünler ve Özel Etkinlikler