Sadece oda rezervasyonları için Ücretsiz Hat + 1 866 840 8208

Hoş Geldiniz
Fairmont St Andrews, İskoçya

‘Golfün Yuvası’ olarak bilinen tarihi St Andrews kasabasına bakan benzersiz 520 akre sahil arazisi üzerine kurulmuştur. İskoç kültürünün en iyi yanlarını lüks ve zarafet ile birleştiren tatil köyü zengin konaklamalar, iki şampiyona golf sahası, çarpıcı bir Fairmont Spa, tatil köyü etkinlikleri ve taze İskoçya deniz ürünleri ve yerel sebzeleri ön plana çıkaran altı farklı yemek deneyimi sunar. Herhangi bir ziyareti unutulmaz kılan özel bir destinasyon.
Right Arrow
Fairmont St Andrews’in kapılarını yeniden açmaktan mutluluk duyuyoruz ve sizi tekrar ağırlamak için sabırsızlanıyoruz. Misafirlerimizin ve ekiplerimizin sağlık ve güvenliği en büyük önceliğimizdir, bu nedenle, güvenliğinizden emin olmak için katı temizlik protokollerine sahip ALLSAFE programını uygulayarak ALLSAFE akreditasyonu aldık.

Konaklama

Şık ve konforlu, Fairmont St Andrews, lüks İskoçya dokunuşları ile davetkâr ve geniş standart odalardan tatil köyüne ve St Andrews’e bakan çarpıcı sahil manzaralarına sahip suit seçimlerine uzanan on tip oda seçeneği sunar.

Hizmetler

Dünyadaki çok az otel sıcak İskoçya konukseverliğine rakip olabilir. Fairmont St Andrews’de çalışma arkadaşlarımızın size unutulmaz bir deneyim boyunca rehberlik etmesine izin verin.

Nasıl ulaşılır


 • Edinburgh Havaalanı otelden yaklaşık 84 kilometre /52 mil veya arabayla yaklaşık 60 dakika uzaklıktadır. Edinburgh Havaalanı'ndan St Andrews'e, tablo gibi balıkçı köylerinden geçen manzaralı yolu tercih edin (yolculuğa yaklaşık 30 dakika daha ekleyecektir).

  Glasgow Havaalanı otelden 119 kilometre / 74 mil veya arabayla yaklaşık 2 saat uzaklıktadır.
  Aberdeen Havaalanı otelden 135 kilometre / 84 mil veya arabayla yaklaşık 2,5 saat uzaklıktadır. 
  Dundee Havaalanı otelden 25 kilometre / 15 mil veya arabayla yaklaşık 25 dakika uzaklıktadır.
 • Edinburgh’dan araçla ulaşım 

  Queensferry Kavşağından M90’a çıkın. Kavşak 8‘de St Andrews’e A91 çıkışını kullanın ve A91 üzerinde devam edin. St Andrews’de A917’yi takip ederek Crail’e ulaşın. Fairmont St Andrews yaklaşık 3,2 kilometre sonra solda kalacak. 

  Glasgow'dan Edinburgh'a doğru M8 üzerinden ilerleyin. Kavşak 2‘de M9’a dönün ve Queensferry Kavşağı’na doğru işaretleri takip edin. Edinburgh’dan itibaren yukarıdaki tarifleri takip edin.
 • St Andrews tren hattı üzerinde değildir. En yakın istasyon Londra, Edinburgh ve Aberdeen'deki ana hat olan Leuchars'dır (Fairmont St Andrews'den 20 dakika uzaklıkta). Leuchars'dan St Andrews'a araba, taksi veya otobüsle ulaşılabilir. Daha fazla bilgi için lütfen danışmayla iletişime geçiniz.

  Tren hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.scotrail.co.uk adresini ziyaret edin

 • Leuchars Tren İstasyonu’ndan Fairmont St Andrews'a yaklaşık ücret 25,00 sterlindir. Havaalanı transferleri için ücretler değişiklik gösterebilir, Danışmadan daha fazla bilgi alınabilir.
 • Leuchars Tren İstasyonu’ndan St Andrews’e otobüsle yaklaşık 15 dakikada ulaşılır. 9.00 - 18.00 arasında her bir saatte 2 ile 3, diğer saatlerde daha az otobüs bulunur.

Konuk Hizmetleri

Dünyadaki çok az otel sıcak İskoçya konukseverliğine rakip olabilir. Fairmont St Andrews’de çalışma arkadaşlarımızın size unutulmaz bir deneyim boyunca rehberlik etmesine izin verin.
 • Görsel İşitsel Hizmetler
 • Bebek Bakıcılığı
 • İş Merkezi
 • Araç Kiralama
 • Otele giriş
 • Çıkış
 • Danışma Masası
 • Kredi Kartları
 • Döviz Alışverişi

Fairmont Spa

Doğal çevresinin enerjisini yansıtan bir Spa’yı keşfedin.
Spa Ziyareti
Fairmont St Andrews’deki Spa çevresinin enerjisini yansıtır. Geleneksel Kelt ruhunda, on lüks bakım odası İskoçya ekosesi altında ve sizi bir kaçamak ve dönüşüm yolculuğuna çıkaracak olan antik gelenekler ve çağdaş teknikler ile demlenmiş olan akar suyun yanında rahatlamak için bir yer sunar.

Torrance Golf Sahası St Andrews

St Andrews’de şampiyona tarzı golf sahasını keşfedin.
İskoçya’daki golf sahaları dünyadaki en iyi sahalar arasındadır ve “Golfün Yuvası”nda yer alan Fairmont St Andrews, en iyi golf tatil köylerinden biri olarak tanınmaktan gurur duyar.

Fairmont St Andrews, İskoçya güncellemelerinden haberdar kalın

Oda müsaitliği aranıyor. Sabrınız için teşekkürler.

Üye fiyatı mevcuttur: Sadakat programımızla katılımcı otellerde %10 oranına varan indirimden yararlanın.