Sadece oda rezervasyonları için Ücretsiz Hat + 4001 200 634

Hoş Geldiniz
Fairmont Nanjing

Ağaçla kaplı tepelerin ve sakin göllerin Ming dönemi tapınaklar ve büyüleyici gökdelenlerle bir araya geldiği efsanevi Nanjing şehrinde yer alan Fairmont Nanjing’e hoş geldiniz. Nanjing Lukou Uluslararası Havaalanı'ndan ve Nanjing Güney Demiryolu İstasyonu'ndan kolayca erişilen otelimiz, Nanjing Uluslararası Fuar Merkezi'ne ve Nanjing Olimpik Stadyum'a sadece birkaç blok uzaklıktadır.

Konaklama

Fairmont Nanjing, hem iş hem de eğlence amaçlı seyahat eden misafirler için mükemmel olan 359 oda ve suite sahiptir. Canlı şehrin ve Yangtze Nehri’nin etkileyici manzaralarına sahip Misafir odası ve suitler, 38. katta başlar ve 59. kata kadar sürer. Odalarımız en son oda olanakları ile donatılmıştır ve Fairmont Nanjing’i, şehre seyahat eden gezginler için oldukça beğenilen bir destinasyon yapan imzamız niteliğindeki marka konukseverliğimiz ile tamamlanır.

Hizmetler

Profesyonel Danışma personelimiz ve yardım etmekten mutluluk duyan Resepsiyon görevlilerimiz, misafirlerimize, Döviz Alışverişi ve Çamaşır Hizmetleri dahil, bir çok misafir hizmeti sunmaya hazır beklemektedir.
 • Talep Üzerine Hizmetler

  Diğer her şey için, dostane Muhteşem Hizmetimiz her ihtiyacınıza yanıt vermek için hazırdır.

Harita ve Bilgi

Otele giriş 3:00 ÖS -
Çıkış 12:00 ÖS.

Konuk Hizmetleri

Profesyonel Danışma personelimiz ve yardım etmekten mutluluk duyan Resepsiyon görevlilerimiz, misafirlerimize bir çok misafir hizmeti sunmak için hazır beklemektedir.
 • Döviz Alışverişi
 • Çamaşırhane Hizmeti
 • Havaalanından VIP Transfer Hizmeti
 • Bagaj Görevlisi
 • Danışma
 • Çocuk yatağı
 • Otopark
 • Bagaj Saklama

TOPLANTI VE DÜĞÜNLER

Hexi Merkezi İş Bölgesi’nde yer alan otel toplantı odalarımız etkinlikleriniz için mükemmeldir.

FAIRMONT NANJING’DE WILLOW STREAM SPA

Doğu ve batı kültürlerinin ve tekniklerinin karışımı misafirlere benzersiz bir kişisel spa deneyimi sunar.
WILLOW STREAM SPA
Willow Stream’deki bakımlar, yerel kültürün özünü, enerjinin yenilenmesini temel alan çekirdek kavramı, baharda yeniden doğuşu ve Nanjing’in ünlü olduğu erik çiçeklerini yansıtacak şekilde özel tasarlanmıştır. Doğu ve batı kültürlerinin ve tekniklerinin benzersiz karışımı, son teknoloji sağlık ekipmanı ile birleşerek, misafirlere benzersiz bir kişisel spa deneyimi sunar.

Fairmont Nanjing güncellemelerinden haberdar kalın

Bir saniye… Bir sonraki simgesel konaklamanızı hazırlıyoruz.

Özel üye ödülleri: Fairmont ALL Accor’un sadakat programının gururlu bir üyesidir. Bir sonraki Fairmont konaklamanızda %10 indirim kazanmak için katılın veya giriş yapın.