Sadece oda rezervasyonları için Ücretsiz Hat + 1 866 540 4441

Hoş Geldiniz
Fairmont Vancouver Airport

Kuzey Amerika’nın 1 numaralı Havaalanı Otelinin (Skytrax Awards 2022) lüksünü deneyimleyin.  Fairmont Vancouver Airport, Vancouver Uluslararası Havaalanı’nda (YVR) bulunan, tek ses yalıtımlı otel ve spa’dır. Seyahat düşünülerek tasarlanan bu AAA/CAA dört elmaslı otel, nefes kesen dağ ve pist manzaraları, zengin yemek seçenekleri, bir kapalı havuz, sağlık kulübü ve spa ile tamamlanan 386 misafir odası ve süit sunar.

Konaklama

Uçuş kapılarından birkaç adım ötede bulunan Fairmont Vancouver Airport, güzel döşenmiş 386 odası ile Vancouver Uluslararası Havaalanı içinde bulunan tek oteldir. Misafir odalarımız ve süitlerimiz, havaalanı pistlerinin, okyanus ve Kuzey Sahili Dağları’nın engelsiz manzaralarını sunan yerden tavana ses geçirmez pencerelere sahip ve geniştir.

Hizmetler

Fairmont Vancouver Airport misafirleri aşağıdaki hizmet ve ikramlardan yararlanırlar. Kapalı havuz dahil tam hizmetli sağlık kulübü, lobide havayolu check-in masası, Havaalanı Şoförü, Balık Valesi, 24 saat iş merkezi ve Globe@YVR Restoran, Jetside Lounge ve Odada Yemek Servisi dahil ödüllü yemek seçenekleri. Tüm odalar, ped kaplamalı yataklar, yağmur küveti ve ayrı duş, oda içi kasa, uçak gözleme kılavuzu ve Le Labo banyo ikramları sunar.
 • Talep Üzerine Hizmetler

  818 metrekare toplantı alanı ve Absolute Spa hizmetleri dahil ilave ödemeli hizmet ve olanaklardan önceden rezervasyon ile yararlanılabilir.

Harita ve İletişim


Konuk Hizmetleri

Seyahat edenler için tasarlanan Fairmont Vancouver Airport, kolaylık ve birinci sınıf olanakları olağanüstü hizmet ile birleştiriyor.
 • Gündüz Kullanım İçin Odalar
 • Havaalanı Şoförü
 • Zille Gelen Personel
 • Bisiklet Kiralama
 • İş Hizmetleri
 • Çocuk Bakımı
 • Danışma
 • Kiosk'tan Kalkış
 • Balık Valesi

Toplantılar ve Etkinlikler

Birinci sınıf etkinlikler ve toplantılar için destinasyonunuza hoş geldiniz.

Absolute Spa

Fairmont Vancouver Airport’taki Absolute Spa’da dinlenin ve yenilenin
Lüks bir sağlık ve zindelik vahası
Fairmont Vancouver Airport’taki Absolute Spa, yüz bakımı, hidroterapi, aromaterapi, masaj, vücut peeling’i ve manikür ve pedikür dahil 130 üzerinde bakım ve terapi sunuyor. Gezginler, ağrıyan kasları rahatlatmak, iltihaplanmayı azaltmak ve vücudu yenilemek için tasarlanan Absolute Spa’nın özgün uçuş sersemliğini iyileştirme bakımı serisi ile rahatlamayı ve yenilenmeyi keşfediyor. 

Daha fazla bilgi için lütfen Absolute Spa web sitesini ziyaret edin.

Gündüz Kullanım

Gündüz kullanım odaları, 8.00 ila 20.00 PST arasında Vancouver Uluslararası Havaalanı’ndan seyahat eden misafirler için 6 veya 8 saat için mevcuttur.

Bağlantılı bir uçak beklerken sessiz bir ortamda dinlenmek isteyen misafirler için, Fairmont Vancouver Airport, 8.00 ile 20.00 PST arasında 8 saate varan Gündüz Kullanım odaları sunmaktadır. Sağlık kulübünü veya havuzu kullanın veya ses geçirmez odalarımızda huzur içinde dinlenin.

 

* Bu fiyatlar gecelik kullanım için mevcut değildir ve sadece 8.00-20.00 PST arası geçerlidir.

Fairmont Vancouver Airport güncellemelerinden haberdar kalın

Bir saniye… Bir sonraki simgesel konaklamanızı hazırlıyoruz.

Özel üye ödülleri: Fairmont ALL Accor’un sadakat programının gururlu bir üyesidir. Bir sonraki Fairmont konaklamanızda %10 indirim kazanmak için katılın veya giriş yapın.