Sadece oda rezervasyonları için Ücretsiz Hat + 1 800 257 7544

Hoş Geldiniz
Fairmont Fujairah Beach Resort

Fairmont Fujairah Beach Resort, Birleşik Arap Emirlikleri’nde bulunan pastoral lüks bir resorttur. Muhteşem Al Hajar Dağları'nın gizli vadileri arasında yer alan Fairmont Fujairah Beach Resort, Fujairah emirliğindeki ikinci büyük kent olan Dibba kıyı bölgesi boyunca uzanmaktadır. Engebeli arazi zeminiyle birlikte turistler, arkeolojik ve tarihi bölgelere olan kolay erişimiyle tatil köyünün doğal güzelliği için övgüler almasının nedenini keşfedebilecekler.

Konaklama

181 misafir odası ve suitlerimizden herhangi birinde, sofistike bir ortamla çevrili sakin, çağdaş bir yaşamı deneyimleyin. Arabesk tasarım ve mobilyalarla ilham alınan lüksün modern yorumuna sahip odalarımızın her biri, huşu uyandıran okyanus veya pastoral marina manzaralı özel açık havada balkon ile donatılmıştır. İster sevdiklerinizle seyahat ediyor olun ister yalnız, bu bohem dağ inzivasında günümüzün modern konforlarının keyfini çıkarın.

Hizmetler

Fairmont Fujairah Beach Resort, rakipsiz, içten ve özenli hizmet sunar. Ekibimiz, konaklamanızı en iyi şekilde değerlendirmeniz için size yardımcı olmak amacıyla 24 saat hazır beklemektedir. Turistik gezi turlarından yemek ve seyahat rezervasyonları ayarlamaya ve kültürel gezi yerleri hakkında bilgi sunmaya kadar.

Harita ve Bilgi

Otele giriş 3 ÖS -
Çıkış 12 ÖS.

Konuk Hizmetleri

Fairmont Fujairah Beach Resort misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için çok çeşitli hizmetler sunar.

  • Havaalanı Transferi
  • Danışma
  • Otopark
  • Çocuk Bakıcılığı Hizmeti
  • Giriş / Çıkış
  • İnternet Erişimi
  • Oda Hizmeti
  • Kuru Temizleme Hizmetleri
  • Asansör

Willow Stream Spa

Besleyici bir çevrede otantik deneyimler vadediyor
Fairmont’un imza sağlık ve zindelik markası, ödüllü Willow Stream Spa, misafirlerine, kendilerini enerji kazanmış hissedecekleri rehberli bir yolculuğa çıkararak, besleyici bir çevrede otantik deneyimler vadediyor. Doğanın toprak, hava, ateş, su ve ağaç elementlerinden ilham alarak zengin bir enerji ile yaşam için tasarlanan imza bakımlarımız ile doğanın şifalı iyiliğini deneyimleyin.
Dört tekli bakım odası ve iki VIP suitten oluşan bu huzur ve sakinlik sığınağına adım attığınız anda sıkıntılarınızı geride bırakırsınız. Arabesk fenerler ve duvar nişlerin mükemmel bir şekilde kütük kirişlere birleştirilmesiyle oluşturulan rustik, saf beyaz bir tasarımlı tema yankı uyandırmaktadır. Birçok dinlenme noktası ve lounge sunan spa, ayrıca geleneksel hamam, sauna ve buhar odaları da dahil olmak üzere ayrı erkek ve kadın duş özelliklerine ve pratik duşlara sahiptir.

Fairmont Fairmont Fujairah Beach Resort güncellemelerinden haberdar kalın

Oda müsaitliği aranıyor. Sabrınız için teşekkürler.

Üye fiyatı mevcuttur: Sadakat programımızla katılımcı otellerde %10 oranına varan indirimden yararlanın.