Fairmont Spa’nız

Fairmont, doğa yürüyüşü, 27 delikli bir şampiyona golf sahası, balık tutma, nehir raftingi, ata binme, alp disiplini kayak, kros kayak, köpekli kızak ve çok sayıda diğer heyecan verici aktiviteler dahil olmak üzere, tüm mevsimler için çok çeşitli heyecan verici aktiviteler sunmaktadır.

Tümü

Spa Türü

Ülke

Şehir

2 sonuçlar


Fairmont spa’ları Fairmont tarzımızı yansıtan olağanüstü bakımlar, hizmetler ve egzersiz sunar. İster büyük olsun, isterse küçük, otellerimiz konumlarından esinlenmiştir ve her biri konaklamanızı zenginleştirmek için kendi hikayesini anlatır.

Willow Stream, dünya genelinde bol enerjiyle yaşamamız için bize esin kaynağı olan, nefes kesici, güzel Fairmont imzalı büyüyen bir spa markasıdır. Tüm Willow Stream Spa’lar, Monaco’da denizin ışık ve renginden, Mayakoba’nın Maya sırlarına kadar her bir destinasyonun enerji ve özünden yararlanmak üzere tasarlanmıştır ve bu sağlıklı enerji ile misafirler yaşamın akışını tekrar hissederler. Şifa verici mineral havuzlar, dinlendirici lounge’lar, ileri teknoloji egzersiz odaları, huzur veren bahçeler ve otantik bakımlar, spa’ları kendini kendinize kalmanıza ve arkadaşlarınızla bir kaçamak yapmak için mükemmel yerler yapar. Willow Stream enerji yaşamak … ve iyi yaşamak arasındaki farkı yaratır. Enerjinizi Bulun.