Fairmont Spa

Fairmont Spa

Sizi hızla akan dünyadan kaçmak ve yenilenip enerji dolmuş bir şekilde günlük yaşama dönmek için, Fairmont Spa’nın sakin dünyasına davet ediyoruz. Fairmont Quasar Istanbul’un içinde yer alan ve 2000 metrekarelik alana yayılan Fairmont Spa, rahatlamanız, duyularınızın uyanması ve aynı zamanda sosyalleşmeniz için ideal bir adres. 

Fairmont Spa yerel geleneklerden ve şifalı bitkilerden ilham alarak oluşturduğu bakımlarla dikkat çekerken Romalılara kadar uzanan dünyaca ünlü Türk Hamamı geleneğini otantik hamam bakımlarıyla günümüze taşıyor. Yoga odası, son teknoloji aletlerin yer aldığı fitness merkezi, bahar ve yaz aylarında açılabilen cam bölmeli havuz gibi çeşitli hizmetler sunan spa’da, stres karşıtı, kırışıklık giderici, cildi beslemeye yönelik cilt bakımı ve masaj uygulamaları da sunuluyor.

Fairmont Spa deneyiminizin en önemli bileşeni, kullandığımız spa ürünlerinin olağanüstü kalitesi. Dış güzellikle beraber içsel sağlığı da desteklemeyi hedefleyen ürünlerle gerçekleştirilen spa uygulamalarımız size kendinizi yenilenmiş hissettirecek. 

 
Fairmont Spa Koridoru

Spa Hizmetleri

Formda olmaya, spora, güzelliğe ve estetiğe odaklanan Fairmont Spa, yaşam tarzınıza göre çok çeşitli olanaklar ve sağlık uygulamaları sunuyor. Menümüzde yerel hamam ürünlerinin kullanıldığı otantik vücut terapilerinden, masaj ve yüz bakımlarına kadar çok özel bir seçki yer alıyor. Denge ve sakinlik getiren duyusal bir yolculuğa dönüşecek spa tecrübenizde, uygulamalarımız sizi şaşırtacak ve mutlu edecek.

Şehrin merkezindeki bu 2000 metrekarelik spa, modern hayatın yüksek temposuna dinlendirici bir mola vermek isteyenler için ideal bir alan sunuyor. Spada ikisi çiftlere özel VIP Süit olmak üzere 9 süit, bahçe manzarasına sahip dinlenme odaları, buhar odaları ve saunalar yer alıyor. 

 

Spa Teklifleri

Formda olmaya, spora, güzelliğe ve estetiğe odaklanan Fairmont Spa, yaşam tarzınıza göre çok çeşitli olanaklar ve sağlık uygulamaları sunuyor. İhtiyaçlarınızı karşılamak için oluşturulmuş aşağıdaki paket ve ayrıcalıklardan yararlanarak bedeninizi ve ruhunuzu canlandırabilirsiniz.

Spa Tesisleri

 2000 metrekarelik bir alanda İstanbul un en lüks spa deneyimini yaşatan Fairmont Spa, otel konuklarına ve dışarıdan gelen misafirlere açık erişimiyle enerjinizi tazelemek için mükemmel bir ortam ve aşağıdaki olanakları sunuyor: 

 • Personal training (Kişiye Özel Antrenman) 

 • Özel dersler 

 • Kapalı yüzme havuzu

 • Sauna ve buhar odasının dahil olduğu ıslak alanlar 

 • Türk hamamı 

 • Buz çeşmeleri 

 • Deneyim duşları 

 • Masaj terapileri, vücut ve yüz bakımları  

 • Dinlenme alanları 

 • Soyunma odaları 

 • Kuaför ve güzellik salonu 

Operasyon Saatleri

Fitness Merkezi: 07.00 - 22.00 (Otel misafirlerine 24 saat hizmet vermektedir.)

Buhar ve Sauna: 07.00 - 22.00

Spa bakım ve uygulamaları: 11.00 - 20.00

 

Fairmont Quasar Istanbul’da diğer ilgi alanlarını keşfedin