Sadece oda rezervasyonları için Ücretsiz Hat + 888 265 0533

Hoş Geldiniz
The Savoy, Fairmont Tarafından Yönetilen Bir Otel

Tarih ve simgesel şıklığın yeni dünya ince zevki ile kaynaştığı bir yer olan The Savoy’a hoş geldiniz. İnce zevkli hizmeti için övülen ve starlar, liderler ve küresel jet sosyete ile dolup taşan… Art Deco’nun İngiliz Edward tarzı ile kaynaştığı ve olağanüstü yemeklerin çağdaş kokteyller ile birleştiği dünyaca ünlü yer.

Forbes Travel Guide’ın Beş Yıldızlı derecelendirmesini 2018 yılında gururla sürdüren ödüllü bir otel.
Right Arrow

Konaklama

Otelin 267 lüks odası ve suiti, şık İngiliz Edward tarzı tasarımı veya sansasyonel Art Deco tarzı ile the Savoy üzerinde etkili olan ikili tarihi mirası kutlar. Birçoğu, River Thames’in ve Londra şehir simgelerinin nefes kesen manzaralarına sahiptir. Suitlerde kalanlar, geleneksel İngiliz uşakların nezaketi ile 21. yüzyıl kişisel yardımcıların etkinliğini sunan adanmış uşak hizmetinden yararlanır.

Hizmetler

Tüm odalar, lüks duş başlıkları, büyük krom armatürler ve Penhaligon's ikramları sunan mermer banyolara sahiptir. Odalarda aynı zamanda, yazı masası, koltuk, Loewe düz ekran televizyon, Ruark/Vita Audio iPod docking istasyonu, kişisel bar ve özel yapım Savoy mobilyalar bulunur.

Oda içinde standart olarak çay ve kahve yapma olanakları ve talep üzerine ücretsiz şişe su mevcuttur.

Tüm konuklar, Güzellik ve Egzersiz Salonuna 24 saat erişebilir.
 • Talep Üzerine Hizmetler

  Herhangi bir talebe bağlı hizmet ve ikramlar için The Savoy ile iletişim kurun.

Bilgi


 • The Savoy, giriş çıkış ayrıcalıklarını içeren vale park hizmeti sunar. Civar bölgede alternatif garajlar da mevcuttur.

  Otopark ücretleri talep üzerine sağlanır.
 • Londra Heathrow Havalanı The Savoy’un yaklaşık 20 mil batısındadır. The Savoy’a taksi ile gidiş/geliş süresi trafiğe bağlı olarak yaklaşık 60 dakikadır.

  Londra Heathrow'dan Underground metro seferleri Piccadilly Hattı'ndan yapılmaktadır. Savoy'a en yakın Underground istasyonu Covent Garden İstasyonu'dur. Covent Garden İstasyonu’na seyahat süresi yaklaşık 55 dakikadır.

  Londra Heathrow’dan ekspres tren hizmeti, Heathrow Express ile Paddington İstasyonu’ndan mevcuttur.
 • Londra Şehir Havaalanı (LCY) The Savoy’un yaklaşık 8 mil doğusundadır. Londra Şehir Havaalanı'ndan The Savoy'a taksi ile seyahat süresi yaklaşık olarak 40 dakikadır.

  Londra Şehir Havalimanı doğrudan Doğu Londra'yı Londra Underground ağına bağlayan yerüstü tren sistemi Dockland Hafif Demiryolu'na (DLR) bağlıdır.

  The Savoy’a en yakın Jubilee Hattı Metro istasyonu Waterloo İstasyonu’dur. London City Havaalanı’ndan Waterloo İstasyonu’na seyahat süresi yaklaşık 28 dakikadır.
 • Londra Gatwick Havaalanı (LGW) The Savoy’un yaklaşık 35 mil güneyindedir. Londra Gatwick’den The Savoy’a taksi ile seyahat süresi trafiğe bağlı olarak yaklaşık 90 dakikadır.

  Londra Gatwick Metro hizmeti bulunmamaktadır.

  Londra Gatwick'ten hızlı tren hizmeti Gatwick Express'te verilmektedir. Servis Victoria İstasyonu’na mevcuttur. Victoria İstasyonu’ndan taksi tutulması tavsiye edilir. Londra Gatwick’ten Victoria İstasyonu’na seyahat süresi yaklaşık 35 dakikadır.
 • Londra Stansted Havaalanı (STN) The Savoy’un yaklaşık 55 mil kuzeydoğusundadır. The Savoy’a taksi ile seyahat süresi yaklaşık 90 dakikadır. Londra Stansted’e Metro servisi bulunmamaktadır. Londra Stansted'den hızlı tren hizmeti verilmektedir.

  Londra Luton Havaalanı (LTN) The Savoy’un yaklaşık 50 mil kuzeydoğusundadır. The Savoy’a taksi ile seyahat süresi yaklaşık 60 dakikadır. Luton Havaalanı’na Metro hizmeti bulunmamaktadır. Tren hizmeti St. Pancras İstasyonu’ndan mevcuttur.

Konuk Hizmetleri

Öngörülü hizmet ve geniş bir yelpazede ikramlar ile The Savoy mükemmel kaçamak için ihtiyacınız olan her şeyi sunar.
 • Giriş / Çıkış
 • Otopark
 • Danışma
 • Zille Gelen Personel
 • Asansörler
 • Uşak (Butler) Hizmeti
 • 24 saat açık spor salonu
 • Kapalı havuz
 • Sağlık ve Güzellik

Güzellik ve Egzersiz

Londra’nın kalbinde sağlık, dinlenme ve zindelik için özel bir tesis.
Güzellik bakımları, kapalı havuz, sauna ve spor salonu
Aromatherapy Associates ve Natura Bissé kişiselleştirilmiş bakımlarımızı keşfedin ve duyarlı dokunuşlarımızı ve elmas terapilerimizi deneyimleyin.

Bakımlarınızı, kendi avlusunda bulunan ve doğal ışık ile aydınlanan 10 metrelik yüzme havuzumuzu kullanarak tamamlayın veya Matrix ile donatılmış yeni son teknoloji spor salonumuzda egzersiz yaparak (kardiyo ve ağırlık) stresinizi atın.  The Savoy misafirleri spor salonuna 24 saat erişime sahiptir.

The Savoy, Fairmont Tarafından Yönetilen Bir Otel güncellemelerinden haberdar kalın

Oda müsaitliği aranıyor. Sabrınız için teşekkürler.

Üye fiyatı mevcuttur: Sadakat programımızla katılımcı otellerde %10 oranına varan indirimden yararlanın.