Hoş Geldiniz
Fairmont Jaipur

Aravalli tepelerinin eteklerinin ışıltısı, Racastan’ın tarihi ve kültürü ve pırıltısı ile, Fairmont Jaipur, geçmişin görkemi ile çağdaş konforu nazikçe birleştiren lüks bir yaşam sarayıdır. Dünya çapında bir seyahat destinasyonu olarak bilinen Racastan’ın başkenti, bir ömür sürecek bir saray düğünü için ideal bir ortamdır ve Fairmont Jaipur taçın en değerli mücevheri gibidir.
Right Arrow

Konaklama

Fairmont Jaipur tam anlamıyla muhteşem bir destinasyondur. Bölgenin büyük Babür saraylarının geleneğini sürdürerek inşaa edilen, bu görkemli otel, modern olanakların en iyisini sunarken aynı zamanda tasarımı ve 245 misafir odasının her birinde sergilenen detaylara gösterilen özen ile Racastan’ın zengin mirasını mükemmel bir şekilde tamamlar.

Hizmetler

Fairmont Jaipur, birçoğu bu ilgi çekici destinasyonun zengin ve canlı kültürel ve geleneksel yönlerini vurgulayan, bir dizi Racastan seyahat etkinliği ve hizmetleri sunar. Misafirler, çevredeki zorlu coğrafyada doğanın çok sayıda mucizesini keşfedebilir, heybetli tepeler üzerinde ve olağanüstü Amer Fort üzerinden balonla büyülü bir gezi yapabilir.
 • Talep Üzerine Hizmetler

  Spa, Çocuk Bakıcılığı, İş Hizmetleri, Danışma, Açık Hava Turları

Harita ve Hizmetler

Otele giriş 2:00 ÖS -
Çıkış 12.00 Öğle.
 • Havaalanından Tonk Road anayoluna, kuzeyde Rambagh Circle'a doğru ilerleyin - Naran Singh Circle'a doğru ilerleyip, Teen Murthi Circle'a ulaşmak için sağa dönün ve Transport Nagar yönünde Raja Park'tan ilerleyin - Otobandan 15 kilometre uzaklığındaki Fairmont Jaipur'a ulaşmak için, NH8 (Delhi, Jaipur otobanı) otobanını takip edin. Fairmont Jaipur bölgenin en önemli simgelerinden biri olan Amber Kalesi'nin yakınlarında yer almaktadır.
 • Havayolu: Jaipur's Sanganer Havaalanı şehirden 12 kilometre uzaklıktadır. Sanganer Havaalanından uçuşlar, Delhi, Mumbai, Kolkata ve Ahmedabad gibi Hindistan'ın büyük kentleri arasında bağlantı kurmaktadır. Ayrıca Delhi üzerinden Muscat, Sharjah, Bangkok, Dubai, Londra ile Frankfurt, Paris, Zürih ve Moskova gibi başlıca Avrupa şehirlerine uluslararası hizmet sunmaktadır.

  Demiryolu: Jaipur Tren İstasyonu şehir merkezinden yarım kilometre uzaklıkta olup, şehri Rajasthan'ın başlıca tüm destinasyonlarına ve Hindistan'ın diğer bölgelerine bağlamaktadır.

  Karayolu: 8 Ulusal Otobanı Jaipur'u Delhi'ye bağlamaktadır. Rajasthan State Transport Corporation (RSTC) otobüsleri Station Road'daki otobüs istasyonunda bulunabilir.

Konuk Hizmetleri

 

Heyecan verici açık havadan otelin görkemli kapalı alanlarına uzanan bir dizi lüks seçenek misafirlerimizi bekliyor. Açık havuz kenarında rahatlayın, terapötik bir masajın keyfini çıkarın veya son teknoloji Sağlık ve Spor Salonumuzda forma girin. Unutulmaz bir Fairmont deneyimini keşfedin ve bu çekici ve huzurlu destinasyonun güzellik ve çekiciliğini yaşayın.

 • Bebek Bakıcılığı
 • Zille Gelen Personel
 • Danışma Hizmetleri
 • Kuru Temizleme Hizmetleri
 • Tekerlekli Sandalye Erişilebilirliği
 • Özel Mağazalar
 • Oda Hizmeti
 • Otopark
 • Kasalar

Toplantılar ve Düğünler

Fairmont Jaipur, rüya gibi düğünler ve gerçek üstü konferanslar için ideal bir destinasyondur.

Fairmont Spa

Fairmont spa’ları Fairmont tarzımızı yansıtan olağanüstü bakımlar, hizmetler ve egzersiz sunar.
Otelimizin 2020 yılının son aylarında açılacak kaliteli spa merkezi, üst düzey canlanma ve dinlenme sağlayacaktır. Bir sığınak yaratmak için hoş bir şekilde tasarlanmış 12 bakım odasıyla, Willow Stream Spa benzersiz bir Hint bakımı ile uluslararası bakımlara sahip olacaktır. Halen, geçiş döneminde otelimizin Özel Fairmont Spa’sında 4 özel masaj odası ve bir geleneksel Tay masaj odası bulunmakta olup, eğitimli profesyonel terapistler tarafından terapötik ve yenileyici masaj hizmetleri sunulmaktadır.
Önceden randevu alınması zorunlu olup, misafir hizmetlerimiz yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Fairmont Jaipur güncellemelerinden haberdar kalın

Oda müsaitliği aranıyor. Sabrınız için teşekkürler.

Üye fiyatı mevcuttur: Sadakat programımızla katılımcı otellerde %10 oranına varan indirimden yararlanın.