Sadece oda rezervasyonları için Ücretsiz Hat + 1 866 540 4429

Hoş Geldiniz
Fairmont Empress

Kanada’nın sahildeki kalesi olan Fairmont Empress’e hoş geldiniz.
Right Arrow

Konaklama

Fairmont Empress, 464 iyi döşenmiş, klimalı misafir odası ve suite sahiptir. Bir çok oda limanın, şehrin ve bahçelerin görkemli manzaralarını sunar. Klasik detaylar ve modern dokunuşlar sunan geniş bir yelpazedeki benzersiz misafir odası ile Empress, Victoria’daki konaklamanızı unutulmaz yapar.

Hizmetler

Bebek Bakıcılığı; Valiz ve Kapı Görevlisi Hizmetleri; Bisikletler; Danışma; Oda Hizmeti; İnternet Erişimi; Çamaşır Hizmetleri; Otopark; Evcil Hayvan Programı; Özel İhtiyaçlılar İçin Erişilebilirlik

Harita ve Yol Tarifi:

Otele giriş 4:00ÖS -
Çıkış 11:00 ÖÖ.
 • Victoria Uluslararası Havaalanı (YYJ) Fairmont Empress’ten yaklaşık 30 dakikalık sürüş mesafesindedir. Havaalanında birçok araç kiralama şirketi bulunmaktadır. Alternatif olarak, YYJ Shuttle tarafından işletilen bir servis hizmeti de bulunmaktadır.

  Eğer havaalanından araç kullanıyorsanız, basitçe "Victoria" işaretlerini takip edin. Havaalanı, Sizi Victoria Şehir Merkezi’ne ve Fairmont Empress’e götürecek olan 17 Otoban’ının hemen kenarında bulunmaktadır.

 • Victoria’da Harbour Air ve Kenmore Air deniz uçağı terminali Fairmont Empress’in bulunduğu sokağın karşısında, İç Liman’da bulunur. Terminal yaklaşık olarak beş dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Alternatif olarak, taksiler de mevcuttur.
 • Vancouver Şehir Merkezi ile Victoria Şehir Merkezi arasında seyahat etmek Helijet ile daha önce hiç olmadığı kadar kolay. Helijet terminali Fairmont Empress’ten yaklaşık olarak 1,6 km mesafede bulunmakta ve taksi veya Helijet’in servis hizmeti ile ulaşılabilmektedir.

  Fairmont Empress ve/veya Fairmont Waterfront’un misafiri olan Sadakat kulübü üyeleri Helijet uçuşlarında %15 indirimden yararlanabilir. Misafirlerin uçuş rezervasyonu sırasında Fairmont President's Club üyelik numaralarını ve otel konfirmasyon numarasını sunmaları gerekir. Sorular veya yardım için, lütfen Danışma ile iletişime geçin.

 • Eğer BC Ferries Swartz Bay terminali üzerinden geliyorsanız, vapurdan indiğinizde otomatik olarak 17 Otobanı’na çıkacaksınız. Victoria Şehir Merkezi’ne ulaşana kadar yaklaşık 33 km 17 Otobanı üzerinde devam edin. 17 Otobanı Blanchard Sokağı’na bağlanacak, o da Belleville Sokağı’na dönüşecektir. Sağa, Government Sokağı’na dönünce Fairmont Empress’e ulaşmış olacaksınız.

Konuk Hizmetleri

Fairmont Empress bir dizi misafir hizmeti sunmaktan gurur duyar.
 • Bebek Bakıcılığı
 • Valiz ve Kapı Görevlisi Hizmetleri
 • Bisikletler
 • Danışma
 • Oda Hizmeti
 • İnternet erişimi
 • Kuru temizleme hizmeti
 • Evcil Hayvan Programı
 • Engelli Erişimi

Toplantı ve Etkinlikler

Bir sonraki toplantınızı Kanada’nın sahildeki kalesinde planlayın.

Willow Stream Spa

Fairmont Empress’teki Willow Stream Spa ile enerjinizi keşfedin.
Condé Nast tarafından Kanada’daki En İyi Spa ve Spas of America’nın Amerika’daki En İyi 100 Spa’sı seçilen Vancouver Island’daki Willow Stream Spa, Victoria’nın kalbinde bir sükunet vahasıdır. Willow Stream Spa sağlık ihtiyaçlarınız için özelleştirilmiş otantik ve etkili spa deneyimleri sunar. Fairmont Empress’teki Willow Stream Spa Vancouver Island’ın en lüks spa deneyimini sunar. Spa uzmanlarımızdan oluşan ekibimiz dinlenme ve sağlık yolculuğunuzda size yardımcı olmaktan gurur duyar.
Willow Stream Spa ürün felsefesi sadedir. Sunduğumuz markalar lüks, kalite ve sonuçları düşünülerek seçilir. Mümkün olduğu her yerde sosyal sorumluluğumuzu yansıtan, sürdürülebilirlik önceliklidir. Misafirlerimiz için mevcut olan seçkin ürünler, Willow Stream Spa ile dünya genelinde kaliteli ürün markaları ile kurduğumuz değerli işbirliklerinin sonucudur.

Fairmont Empress güncellemelerinden haberdar kalın

Oda müsaitliği aranıyor. Sabrınız için teşekkürler.

Üye fiyatı mevcuttur: Sadakat programımızla katılımcı otellerde %10 oranına varan indirimden yararlanın.