Sadece oda rezervasyonları için Ücretsiz Hat + 800 12 222 12

Hoş Geldiniz
Fairmont Riyadh

En zengin ortamlarda yaratılmış, Bussiness Gate’de yer alan, havaalanından sadece 15 dakika ve Şehir Merkezinden sadece 20 dakika mesafede. Otel, 298 sofistike oda ve suit, benzersiz etkinlik ve düğün olanakları ile tamamlanan 4.500 metrekare toplantı alanı, 5 birinci sınıf yemek seçenekleri, seçkin bayanlar lounge’ı yanında Fairmont Riyadh Spa by Gentlemen's Tonic ve spor salonuna sahiptir.

Konaklama

Fairmont Gold dahil, 298 misafir odası ve suitin her biri, şık bir dekor ve ayrıcalıklı teknolojiler ile sofistike modern gezginler için özel olarak tasarlanmıştır.

Hizmetler

Yüksek Hızlı İnternet Erişimi
Kuru Temizleme Hizmetleri
Danışma
Yüzme havuzu ve Spor Salonu
Ulaşım
Vale Park Hizmeti
Gentlemen’s Tonic Spa
Kadınlar lounge’u
 • Talep Üzerine Hizmetler

  Tekerlekli Sandalye Erişilebilirliği

Bilgi

Otele giriş 3:00 ÖS -
Çıkış 12.00 (öğle).

Konuk Hizmetleri

Fairmont Riyadh kusursuz bir konaklama Hayal Edebileceğiniz kişiselleştirilmiş misafir hizmetlerini tanıtıyor. Özel dinlenme alanlarından tam, kişiselleştirilmiş danışma hizmetlerine kadar her şeyi deneyimleyin.

 • Zille Gelen Personel
 • Araç Kiralama
 • Giriş / Çıkış
 • Danışma
 • Asansör
 • Gentlemen’s Tonic Spa
 • Yüksek Hızlı İnternet Erişimi
 • Oda Hizmeti
 • Odada yemek servisi

Düğünler

Fairmont Riyadh "sonsuza dek mutluluğun" başladığı yer

Gentlemen’s Tonic Spa

BK’dan Riyad’a, Fairmont Riyadh Spa by Gentlemen’s Tonic saf rahatlama ve yenilenme sunar.
Gentlemen’s Tonic Spa
İster kişiselleştirilmiş bütünsel bir masaj seansı isterse eşsiz güzellik salonu deneyimi ile olsun, rahatlayın ve enerji toplayın.
Tüm ihtiyaçlarınıza hitap eden, dört sakin spa suiti, lüks ıslak oda duşları, bir dinlenme lounge’ı, aroma buhar odaları ve saunaları yanında imza erkek bakım salonundan oluşan 700 metrekare kentsel inzivamızı ziyaret edin.
Hızla akan modern dünyayı geride bırakarak gelin, zihniniz, vücudunuz ve ruhunuz için sınırsız lüks sunan rahatlatıcı ve sakinleştirici cennetimizi keşfedin.

Kadınlar Lounge’u

Tüm kadınları unutulmaz bir deneyim bekliyor.
Sıradan rutinden tarz içinde kaçarak, imza spa’mız, güzellik salonumuz ve butik spor salonumuzda kendinizi şımartın. Tam gizliliği garanti etmek için profesyonel kadınlar tarafında hizmet verilir.

Fairmont Riyadh güncellemelerinden haberdar kalın

Bir saniye… Bir sonraki simgesel konaklamanızı hazırlıyoruz.

Özel üye ödülleri: Fairmont ALL Accor’un sadakat programının gururlu bir üyesidir. Bir sonraki Fairmont konaklamanızda %10 indirim kazanmak için katılın veya giriş yapın.