Fairmont Hediyelik Eşya Mağazası Mükemmel Hediyeyi alın

Bir hediye kartı satın alın ya da kaliteli nevresim takımları, yastıklar ve bornozlardan oluşan seçkimize göz atın veya özel çaylarımızı deneyin.

Fairmont hediye kartları

Bir Fairmont Hotels & Resorts hediye kartı veya e-hediye kartı herhangi bir özel günü kutlamak için unutulmaz bir yol sunar. Benzersiz tesislerimizden birinde lüks ve rahat bir konaklamadan, ödüllü restoranlarımızdan birinde sıradışı bir yemek deneyimine, Fairmont hediye kartları hayatın özel anlarını kutlamanın zarif bir yoludur. Ayrıca, ünlü spalarımızda kullanılabilir Willow Stream hediye kartları sunuyoruz. Fairmont Hediye Kartları Fairmont otellerinde yerel para biriminde veya çevrimiçi Kanada veya ABD doları cinsinden satın alınabilir. The denominations can be customized ranging from $25 USD to $2.000 (CAD, USD, EUR and GBP).

FAIRMONT MAĞAZASI

İster o özel hediyeyi arıyor olun, isterse kendiniz için küçük bir hediye, Fairmont Mağazası aradığınız yer olabilir.  Kaliteli yatak çarşafları ve bornoz seçeneklerimize göz atın veya seçkin çay karışımlarımızı deneyin.  Willow Stream spa ürünleri ve Le Labo banyo ikramları koleksiyonu, parfümler ve kokulu mumlar her zaman gözde hediyelerdir.

Fairmont’u Evinize Götürün