The Most Prestigious Addresses in the World


Simgesel oteller koleksiyonumuz tüm küreye yayılmıştır. Austin’den Zimbali’ye kadar, özel tasarlanmış destinasyonlarımız bilgili gezginlerin en çok aradıkları arasındadır.

Austin’den Zimbali’ye kadar tüm küreye yayılan olağanüstü destinasyonlarımız otantik ve unutulmaz deneyimleri takdir eden gezginler tarafından son derece takdir edilir. İster ışıltılı bir gala, romantik bir teklif veya bir kurumsal birleşme planlıyor olun, efsanevi otellerimiz 75‘i aşkın destinasyonda hayatın akışını değiştiren deneyimler sunuyor. Birinci sınıf şehirlerin çekiciliğini ve heyecanını biliyoruz. Misafirimiz olarak, Pekin, New York veya Dubai gibi kentsel simgelerin heyecanını yaşayın. Ziyaretiniz sırasında bizim sadece konaklayacağınız bir yer olmadığımızı keşfedeceksiniz. Ekibimiz şehri en iyi haliyle görmenize ve oradayken bir yerel sakin gibi gerçekten nasıl yaşayacağınızı keşfetmenize yardımcı olabilir.

Kendinize ayıracağınız önemli bir zamana hazır mısınız? Tropik bir adanın bakir kumlu plajlarında günlerinizi güneş altında geçirmeyi seçin. Pasifik, Atlantik veya Karayipler, sizi şımartmaya hazır tatil köyleri ile her şeyi hazırladık. Taze karın ve yüce dağların zirveleri sizi cezbediyorsa, Whistler ve Mont-Tremblant’daki birinci sınıf kayak tatil köylerinde siyah elmaslı kayak pistlerini denemekten daha harika bir şey olamaz. Uçsuz bucaksız bakımlı yeşil sahaları, zorlu engebeleri ve efsanevi sahaları hayal edenler golf’ün DNA’mızda olduğunu görecekler. “Golfün Evi” İskoçya’da, Arizona’da çölden oyulmuş bir şampiyona sahasında veya olağanüstü okyanus ve orman manzaraları ile Güney Afrika’da bir raund golf oynayabilirsiniz.

Benzersiz destinasyonlardan esinlenmiş, otantik deneyimler sunmaya bağlı ve olağanüstü hizmet sunmaya odaklanmış olan Fairmont Hotels & Resorts, otellerimizin birinde sizi ağırlamayı sabırsızlıkla bekliyor. Bizi dünyanın en olağanüstü yerlerine açılan kişisel kapınız olarak düşünün. Zamanı geçmeyen şıklık ve en yüksek hizmet standartları vaadimiz bir ömür sürecek anılar yaratmanıza yardımcı olacak.

Dağların doruklarına yükselen ormanlık dağ eteklerinde yuvalanmış olan Rockies’deki bu Kale 1888‘den beri misafirlerini ağırlıyor.
Hazar Denizi’ne yükseklerden bakan Fairmont Baku Flame Towers, simgesel üç cam kulenin birinde yer alan lüks bir vahadır.

Transforming Moments into Priceless Memories

Fairmont Otelleri lüksün gösterişli iç mekanlar, seçkin hizmet ve simgesel adreslerden daha fazlası olduğunu anlıyor. Gerçek lüks unutulmaz deneyimleri hediye etmektir. Bir şeyin sanki ilk kezmiş gibi görüldüğü, duyulduğu, tadıldığı, dokunulduğu ve hissedildiği o andır. O anı hafızaya kazımak en iyi deneyimlerin niteliğidir. Ve misafirimiz olduğunuz her seferinde bunu yaşamanıza yardımcı olmak bizim için bir ayrıcalıktır

 

19. yüzyılın sonuna uzanan zengin bir konukseverlik geleneğiyle, hiç bir zaman sadece şöhretimizle yetinmedik. 21. yüzyıl markamız için büyük değişikliklere tanık oldu. Accor’un bir parçası olduk, seçkin küresel oteller listemize yenilerini ekledik ve iklim değişikliğiyle mücadelede önemli dönüm noktalarına eriştik. 

Küresel liderleri karşıladık ve dünyayı değiştiren olaylara tanıklık ettik. Plaj tatil köylerimiz şöhretlere bir cennet sundu ve gözlerden uzak dağ evlerimiz kraliyet ailesi mensuplarını ağırladı. Misafirlerimizi otellerimizin ev olarak adlandırdığı eşsiz topluluklara bağlayan otantik deneyimler yaratmaktan gurur duyuyoruz.

 

Rockies’deki kalelerimizden, egzotik yerlerdeki modern harikalara, her bir otel, değerli misafirlerimiz ile paylaşabilmemiz için her bir destinasyonun seçkin ruhunu yakalar, kutlar ve ona bağlanır. Tüm ziyaretlerinizde birinci sınıf küresel bir lüks otel olarak güveninizi kazanmaya devam etmek için sabırsızlanıyoruz.