Hoş Geldiniz
Fairmont Amman

Fairmont Amman, şehrin en varlıklı mahallesi olan Abdoun’dan yürüme mesafesindeki prestijli merkezi konumu ile beş yıldızlı delüks bir lüks oteldir. Fairmont Amman oteli, bu tarihi şehirde şık döşenmiş 317 konuk odası ve Amman tepelerinin nefes kesici manzaralarına sahip süitleri ile modern, kentsel bir vahadır. Her bir konaklama alanı, hem iş hem de tatil amaçlı seyahat edenler için gerekli olan ikramlar ile tamamlanır ve dikkat çekecek şekilde geniştir.
Sağ Ok

Konaklama

Fairmont Amman, seyahat edenlere ve Amman sakinlerine otel içinde ayrıcalıklı bir mekan olan Fairmont Gold dahil, 317 geniş konuk odası ve suit ile ayrıcalıklı konaklama sunmaktadır. Modern ve alımlı mimari tasarımı ve baş döndürücü iç mekanları ile en zevkli ahşap ve mermerin kullanıldığı, en az 42 metrekare veya daha geniş odalar ve otel iç mekanları, klasik zarafeti çağdaş tasarım ile birleştirmektedir.

Hizmetler

Peluş yatak takımları, şık banyolar, teknoloji harikası oda içi teknoloji ve ince düşünülmüş ikramların tamamı lüks Amman otelimizde hem iş hem de dinlenmek amacıyla seyahat eden misafirlerimiz için sade bir şıklık ve bütünsel bir sükunet yaratır. Seçici misafirlerimiz son teknoloji iş ve eğlence olanaklarımızı, açık ve kapalı havuzlarla, Jakuzi ve Amman manzaraları sunan açık hava oturma alanları ile tamamlanan spa ve sağlık kulübümüzü beğenecektir.
 • Talep Üzerine Hizmetler

Bilgi ve Harita

Otele giriş 2:00 ÖS -
Çıkış 12:00 ÖS.
 • Fairmont Amman’a Kraliçe Aliya Uluslararası Havalanından 35 dakikada taksi ile ulaşılabilir. Otele ulaşmak için Havaalanı Yolunu alın ve Zahran caddesinden Beşinci Kavşağa doğru Yedinci Kavşağı geçin. Beşinci Kavşağa vardığınızda, Kavşaktan sonra ilk sağa dönün ve oteli sağ tarafınızda görmek için bir kez daha sağa dönün

Konuk Hizmetleri

Misafirlerine birinci sınıf lüks hizmetler sunan Fairmont Amman’da lüksün yeni düzeylerini keşfedin!
 • Danışma
 • Oda Hizmeti
 • Bebek Bakıcılığı
 • İş Merkezi
 • Giriş/Çıkış
 • Spor Salonu
 • Odada İçecek Büfesi
 • Munia Çocuk Kulübü
 • Kadın Güzellik Salonu / Erken Salonu

Toplantılar ve Etkinlikler

Anları anılara dönüştürmek

Willow Stream Spa

Fairmont Amman’daki Willow Stream Spa egzersiz ve hareketi birleştiren seçkin bir tesis sunuyor.
Yenilenme ve dinlenmenin zirvesi
Bir dizi yaşam tarzı tercihleri sunarak ve bütünsel bir sağlık anlayışı ile Fairmont Amman’ın Willow Stream Spa’sı, sınıfının en iyisi egzersiz ve hareket ile güzellik ve estetiğe odaklanan seçkin bir tesistir. Bu benzersiz 2200 metrekarelik şehir inzivası, modern dünyanın keşmekeşinden kurtulmak için bir çift kişilik VIP suiti ve yatıştırıcı dinlenme lounge’u içeren, altı sessiz spa suitini keşfedeceğiniz daha sakin bir ortam sunar.

Fairmont Amman güncellemelerinden haberdar kalın

Oda müsaitliği aranıyor. Sabrınız için teşekkürler.

Üye fiyatı mevcuttur: Sadakat programımızla katılımcı otellerde %10 oranına varan indirimden yararlanın.