Tarayıcınız çerçeveleri desteklemiyor.

FAIRMONT GOLF'E Hoş Geldiniz

Fairmont Golf, küresel ve lüks bir konuk ağırlama lideri olan Fairmont Hotels & Resorts şemsiye altında faaliyet göstermektedir. Çeşitli golf alanları koleksiyonumuz tarihi semboller, nefes kesen destinasyonlar ve şık konaklama imkanları içerir. Bunların her biri bulunduğu konumun eşsiz kültür ve mirasını güçlendirirken doğal çevreyi tamamlayacak ve çevre ile bütünleşecek şekilde tasarlanmıştır. Böylece, Fairmont'un golf alanları, konukların Fairmont markasından görmeye alıştıkları lüks, muhteşem hizmet ve dinlendirme standartlarını sağlarken konukları golf sayesinde yerel çevreyle bütünleştirme imkanına sahiptir.
 
Sizi, Kanada Kayalık Dağları boyunca, St Lawrence nehrinin kıyılarında ve oyunun doğduğu İskoçya'nın hikayelere konu olan düzlüklerinde golf oynamaya davet ediyoruz.  PGA Tour, LPGA Tour ve Champions Tour'a ev sahipliği yapan lüks golf sahalarında başlangıç vuruşunuzu yapın.  Davetkar serbest geçiş yollarımızda dolaşın ve heyecan verici vuruşlar yapın. Destinasyonlarımızdan herhangi birindeki turunuzu uzun ve unutulmaz bir hatıra haline getirecek bir deneyim yaşamak için turunuzu meşhur konukseverliğimiz, şahane yemeklerimiz ve kusursuz hizmetlerimiz ile tamamlayın.

Golf sahalarımızın çoğu alanın büyük isimleri tarafından tasarlanmıştır: Robert Trent Jones, Jr., Greg Norman, Sam Torrance ve Stanley Thompson. Sahaların her biri bölgenin kültürü ve mirasını kucaklarken doğal çevre ile de bütünleşecek şekilde tasarlanmıştır. Buna ek olarak, alkışlanan "Yeşil Ortaklık" planımız ve Audubon Cooperative Sanctuary Certification programı ile Fairmont Resorts and Hotels'in genel sorumlu turizm bağlılığına da sahibiz.

Fairmont Jasper Park Lodge, Alberta'daki en iyi sahaların bir araya geldiği özel bir oluşum olan Canadian Rockies Golf üyesidir.
Fairmont Accor © Copyright 2019‘un bir parçasıdır.