Hoş Geldiniz
Fairmont Mount Kenya Safari Club

Heybetli Kenya Dağı'nın görkemli manzarasına sahip, 400 dönümlük düzenlenmiş bahçeler arasında yer alan, Fairmont Mount Kenya Safari Club Resort’un 57 lüks döşenmiş otel odası, 29 süit, 2 villa ve 12 kır evi konfor, dinlenme ve maceranın benzersiz bir bileşimini sunar. Orijinal olarak film yıldızı ve Kulüp’ün kurucusu William Holden’in inziva evi olan Kulüp’ün önde gelen eski üyeleri arasında Winston Churchill ve Bing Crosby bulunmaktadır. 

Bu otel Afrika’nın önde gelen oteli 2023 olmaktan gurur duyar.

Konaklama

Fairmont Mount Kenya Safari Club Nanyuki, Kenya’da lüks konaklama sunuyor. Seyretmek için görkemli bir manzara sunan prestijli ana bina, William Holden’in orijinal kır evi dahil, çekici bağımsız kır evleri ile lüks kır kulübü hissi veren 1950’lerin kolonyal mimari tasarımını yansıtır.

Hizmetler

Fairmont Mount Kenya Safari Club, misafirlerinin evlerinin rahatlığını hissetmelerine ve Fairmont’tan bekledikleri örnek müşteri hizmetini deneyimlemelerine olanak tanır.
 • Talep Üzerine Hizmetler

  Heyecan verici bir dizi açık hava etkinliği arasında golf, ormanda ata binme, hayvan yetiştirme yurdu ziyareti, dağ eteklerinde harikulade bir kahvaltı ve maceralı akşam yemeği bulunur.

Bilgi

Otele giriş 2 ÖS -
Çıkış 10 ÖÖ.

Konuk Hizmetleri

Kenya Dağı’nın yemyeşil eteklerinde yuvalanmış olan Fairmont Mount Kenya Safari Club, Ekvator’da stratejik bir konuma sahiptir. Odalar, süitler ve kır evleri modern ikramlarla tamamlanan rezidansın orijinal çekiciliğini yansıtır. Heyecan verici bir dizi açık hava etkinliği arasında Ekvator’da golf, ormanda ata binme, hayvan yetiştirme yurdu ziyareti, harikulade bir dağ eteklerinde kahvaltı ve kırlarda akşam yemeği bulunur.
 • Bebek bakıcısı
 • Danışma
 • Yüksek Hızlı İnternet
 • Kuru Temizleme Hizmetleri
 • Tekerlekli Sandalye Erişilebilirliği
 • Döviz Alışverişi
 • Hediyelik Eşya Mağazası
 • Tıbbi Hizmetler
 • Oda Servisi

Etkinlikler

Kapsamlı bir konferans salonu yelpazesi, çok yönlü bir sekreterlik hizmeti ve görsel işitsel ekipman.

Spa

Lüks bir inziva için mükemmel bir mekan.
Lüks bir inziva için mükemmel bir mekan.
Kenya Dağı’nın ormanı ile çevrelenmiş ve en yüksek ikinci dağ olan Kenya Dağı’nın kenarında bulunan Riuki Spa ve sağlık merkezi spa bakımına cesur bir yaklaşımı benimser ve bölgenin dokusunu, renklerini ve kokularını anımsatan mistik bir spa yolculuğuna fon oluşturan dağın canlandırıcı unsurlarından ilham alır.

Golf 

Tesisin tablo gibi doğası huzur veren bir atmosfere sahiptir ve çok sıcak veya çok soğuk olmayan havası ile golf oynamak için ideal bir fon oluşturur. 

 

Tablo gibi manzaralar eşliğinde, tarz içinde golf oynayın. 9 delikli, par 3, düzenlenmiş golf sahamız dinlendirici bir golf oyunu için huzurlu bir atmosfer ve ideal bir fon sunar.

Fairmont Mount Kenya Safari Club güncellemelerinden haberdar kalın

Oda müsaitliği aranıyor. Sabrınız için teşekkürler.

Üye fiyatı mevcuttur: Sadakat programımızla katılımcı otellerde %10 oranına varan indirimden yararlanın.