Sadece oda rezervasyonları için Ücretsiz Hat + 1 866 540 4454

Hoş Geldiniz
Fairmont Jasper Park Lodge

Fairmont Jasper Park Lodge, bakir "Lac Beauvert" gölünü çevreleyen ve Kanada’nın 1 numaralı Tatil Köyü Golf Sahası’nı kapsayan 700 akrelik yıl boyu hizmet veren lüks bir dağ tatil köyüdür. Jasper tatil köyünün, birbirine tablo gibi patikalarla bağlanan çekici sedir dağ evleri ve Lüks Signature Kabinleri, misafirlerine Jasper Ulusal Parkı’nda yer alan otelin doğal ortamını keşfetmek için eşsiz bir erişim sunar.

Konaklama

Tablo gibi patikalarla birbirine bağlanan eski ahşap kabinlerden oluşan bir köy olan Fairmont Jasper Park Lodge'un 442 seçkin döşemeli misafir odası ve lüks Signature Kabinleri Alberta’nın Jasper Ulusal Parkı’nda aileler için mükemmel kaçamak sunar. İhtişamlı dağlar ve Lac Beauvert’in zümrüt yeşili ile çevrelenmiş Jasper kabinlerimizde evinizin konforunu ve olanaklarından yaralanın.

Otel haritasında her bir konaklama oda tipinin yerini keşfedin.

Hizmetler

Zille Gelen Personel
Giriş / Çıkış
Danışma
Hediyelik Eşya Mağazaları
Oda Hizmeti
Kuru Temizleme Hizmetleri
Otopark
Evcil Hayvan Politikası
Tatil köyü ücreti
Kiralık Kasalar
Kayak Malzemesi Saklama Alanı
Tekerlekli Sandalye Erişilebilirliği

Bilgi

Otele giriş 4:00ÖS -
Çıkış 11:00ÖÖ.

Konuk Hizmetleri

Dünyada çok az otel Fairmont Jasper Park Lodge'un benzersizliği, konukseverliği ve manzaraları ile yarışabilir
  • Çocuk Bakıcılığı
  • Bagaj Görevlisi
  • Danışma
  • Hediyelik Eşya Mağazaları
  • Oda Hizmeti
  • Kuru Temizleme Hizmetleri
  • Otopark
  • Araç Şarj Etme
  • Evcil Hayvan Politikası

Fairmont Spa

Fairmont Spa Jasper Park Lodge’ı Deneyimleyin
Fairmont Spa
Spa deneyimlerimiz misafirlerin Jasper Ulusal Parkı’nın ortasında doğanın hediyelerine katılmalarına olanak tanır. Golf sahası veya dağ patikalarından geçirdiğiniz uzun günlerin sonunda dinlenmenize olanak tanıyan kişiselleştirilmiş bakımlar sunarız. Hangi bakımı seçerseniz seçin, Fairmont Jasper Park Lodge’daki Spa diğerlerine benzemeyen bir deneyim sunar; nefes almak, hayal kurmak ve sizi çevreleyen doğal zenginlikler hakkında düşünmek için zaman ve alan sağlar.

Fairmont Jasper Park Lodge Golf Sahası

Kanada’nın 1 Numaralı Golf Tatil Köyü Sahası’nda bir raund golf oynayın
Kanada’nın usta golf sahası mimarı olan Stanley Thompson, bu tasarımı ile kariyerinin en iyi çalışmalarından birini sergiledi. 18 delikli düzenleme; yükseltilmiş başlama noktaları, dramatik engeller ve uzaktaki dağ manzaraları ile aynı hizada delikler sunar. Geniş sahaları sık orman içerisinde uzanacak şekilde inşa etti ve çevrenin doğal kıvrımları ile uyumlu, zorlu coğrafyanın güzel manzaraları ile kaynaşan bir tasarım yarattı.

Fairmont Jasper Park Lodge güncellemelerinden haberdar kalın

Bir saniye… Bir sonraki simgesel konaklamanızı hazırlıyoruz.

Özel üye ödülleri: Fairmont ALL Accor’un sadakat programının gururlu bir üyesidir. Bir sonraki Fairmont konaklamanızda %10 indirim kazanmak için katılın veya giriş yapın.