Sadece oda rezervasyonları için Ücretsiz Hat + 1 866 540 4456

Hoş Geldiniz
Fairmont Kea Lani, Maui

Masmavi bir gökyüzünün, ışıldayan altın bir kumsalın ve zengin tropik bitkilerin yemyeşil bir sığınak yarattığı bir vaha hayal edin. Fairmont Kea Lani bu özel yerdir ve sizi okyanus kenarı cennetimizde bir aloha ile karşılamak için sabırsızlanıyoruz. Maui’nin kıskanılan Wailea sahilindeki tamamı süit ve villalardan oluşan lüks tatil köyü ve spa’mızda rüyalarınızdaki Hawaii tatilini deneyimleyin.

Konaklama

Fairmont Kea Lani, gün doğumundan gün batımına dek bulunulması gereken yerdir. 413 Geniş yatak odalı süitlerimizin veya 37 plaj villalarımızın birinde tablo güzelliğinde Maui sabahlarının birine dinlenmiş olarak uyanın. Özel verandanıza uzanın ve önünüzde sizi bekleyen olağanüstü günü beklerken sizi sarmalayan güzelliğin tadını çıkarın.

Haritalar ve İletişim

Otele giriş 4:00 ÖS -
Çıkış 12:00 ÖS.

Konuk Hizmetleri

Sadece size özel kişiselleştirilmiş, lüks deneyimler yaratmak en büyük önceliğimizdir. Hawai Hükümeti’nin Güvenli Seyahat Programı‘nın bir parçası olarak ziyaretçilerimizi yeniden ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Kapsamlı, ALLSafe resort güvenlik programımıza ek olarak, maske ve sosyal mesafe gerektiren tüm Maui İdari Bölgesi talimatlarına uyuyoruz.
  • Giriş ve Çıkış Zamanları
  • Otopark
  • Danışma
  • Fairmont Kea Lani’de alışveriş
  • Kabana Deneyimi
  • Araç Kiralama
  • Pacific Dream Fotoğrafçılık
  • Tatil Köyü Ücreti
  • Bebek Bakıcılığı

Toplantılar ve Düğünler

Willow Stream Spa

Ödüllü Willow Stream Spa teknoloji harikası lüks bir günlük spa’dır.
Willow Stream Spa’lar misafirlerimizin kendi enerjilerini keşfetmeleri için yenilikçi yollar bulmalarına odaklanan yaklaşımımız nedeniyle dünya genelinde övgü almaktadır. Enerji, yaşamak ile iyi yaşamak arasındaki farkı yaratır; enerjimizi yenilememiz hayatı kavga ederek değil, akıcı bir şekilde yöneterek yaşamamıza olanak tanır. Bu nedenle enerjinin yenilenmesi bizim görevimizdir.
En son teknolojiye sahip lüks Wailea günlük spa, mükemmel bir sığınak sunmak için yerelden ilham alan deneyimlerle, en son spa teknolojisiyle birleşen tam bir menüsünü sunmaktadır. Antik Hawaii’de, her biri değerli ve birbiri ile bağlantılı olan doğayı, insanları ve ruhları onurlandırarak zindeliğe ulaşılırdı. Maui kaynaklı ürünleri, yağları ve bitkileri eski Hawaii geleneğiyle birleştiren yerel olarak ilham veren deneyimler sunan Willow Stream Spa, ruhunuzu yükseltmeyi ve mananızı (yaşam enerjisi) geri kazanmayı amaçlamaktadır.

Wailea Golf

Maui’nin Wailea’daki ödüllü Golf Kulübü
Fairmont Kea Lani tatil köyünden sadece birkaç dakika uzaklıkta olan Wailea Golf Kulübü, Hawaii’deki en büyük ve övgü alan golf tesislerinden biridir. Üç şampiyona sahası, iki tam hizmetli profesyonel mağazası ve Pasifik’teki en kaliteli açık hava eğitim tesisine sahip olan Wailea Golf Kulübü hem Golf Magazine hem de Golf Digest tarafından ülkedeki en iyi golf sahalarından biri olarak sınıflandırılmıştır.

Fairmont Kea Lani, Maui güncellemelerinden haberdar kalın

Oda müsaitliği aranıyor. Sabrınız için teşekkürler.

Üye fiyatı mevcuttur: Sadakat programımızla katılımcı otellerde %10 oranına varan indirimden yararlanın.