Sadece oda rezervasyonları için Ücretsiz Hat + 1 866 540 4456

Hoş Geldiniz
Fairmont Kea Lani, Maui

Masmavi bir gökyüzünün, ışıldayan altın bir kumsalın ve zengin tropik bitkilerin yemyeşil bir sığınak yarattığı bir vaha hayal edin. Fairmont Kea Lani bu özel yerdir ve sizi okyanus kenarı cennetimizde bir aloha ile karşılamak için sabırsızlanıyoruz. Maui’nin kıskanılan Wailea sahilindeki tamamı süit ve villalardan oluşan lüks tatil köyü ve spa’mızda rüyalarınızdaki Hawaii tatilini deneyimleyin.
Right Arrow

Konaklama

Fairmont Kea Lani, gün doğumundan gün batımına dek bulunulması gereken yerdir. 413 Geniş yatak odalı süitlerimizin veya 37 plaj villalarımızın birinde tablo güzelliğinde Maui sabahlarının birine dinlenmiş olarak uyanın. Özel verandanıza uzanın ve önünüzde sizi bekleyen olağanüstü günü beklerken sizi sarmalayan güzelliğin tadını çıkarın.

Haritalar ve İletişim

Otele giriş 4:00 ÖS -
Çıkış 12:00 ÖS.
 • Kahului Havaalanı (OGG) Fairmont Kea Lani, Maui otelinden yaklaşık 27 km uzaklıktadır. Seyahat süresi yaklaşık 30 dakikadır.

 • Havaalanı transferleri, araba kiralama veya ulaşım hizmetleri hakkında bilgi, fiyatlar veya rezervasyonlar için, lütfen 808-875-2290 numaralı telefondan veya info@kealani.com e-posta adresinden danışmamız ile iletişim kurun

 • Fairmont Kea Lani, Maui otelimizde kiralık araçlar Avis Araç Kiralama aracılığı ile sunulmaktadır. Bir Avis Araç Kiralama temsilcisi ana lobide, Danışma Masasında 07.00 ile 11.00 arasında mevcuttur. Günlük fiyatlar 73-205 ABD doları arasında, haftalık fiyatlar 365-1.025 ABD doları arasında değişmektedir.

  Özel Transfer Hizmetleri:
  - 3 yolcuya kadar Özel Otomobil Hizmetleri
  - 6 yolcuya kadar Özel SUV Hizmetleri
  - 8 yolcuya kadar Özel Limuzin
  - Sadece bagajlar için Bagaj Minibüsü
  - 14 yolcuya kadar Executive Minibüs
  - 7 yolcuya kadar + bagaj için Minibüs
  - 6 yolcuya kadar Taksi Hizmeti

 • Keolani Pl’den Lanui Circle yönünde çıkın - 0,5 mil
  HI-380 S / Keolani Pl’den ayrılmayın - 0,2 mil
  Sola, Aalele St’ye dönün - 0,1 mil
  Havaalanı Terminalleri / Araç Kiralama İade / Yolcu Treni Terminali / Halka Açık Otopark’a doğru sola, Airport Access Rd’ye dönün - 1,4 mil
  Sağda, HI-380 / Airport Access Rd üzerinde kalın - 0,2 mil
  HI-311 S / S Puunene Ave / Mokulele (diğer adıyla Veterans) Hwy’e doğru sola dönün - 6,5 mil
  HI-31 S / Piilani Hwy’e doğru düz ilerleyin - 7,2 mil
  Yolun adı Wailea Ike Dr olarak değişir - 0,6 mil
  Wailea Alanui Dr’ye doğru sola dönün - 0,1 mil
  Fairmont Kea Lani girişine doğru sağa dönün

 • Gecelik 40 ABD doları karşılığında gece boyu vale park hizmeti mevcuttur.
  Gecelik otopark, günlük tatil köyü ücretine dahildir

Konuk Hizmetleri

Sadece size özel kişiselleştirilmiş, lüks deneyimler yaratmak en büyük önceliğimizdir. Hawai Hükümeti’nin Güvenli Seyahat Programı‘nın bir parçası olarak ziyaretçilerimizi yeniden ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Kapsamlı, ALLSafe resort güvenlik programımıza ek olarak, maske ve sosyal mesafe gerektiren tüm Maui İdari Bölgesi talimatlarına uyuyoruz.
 • Giriş ve Çıkış Zamanları
 • Otopark
 • Danışma
 • Fairmont Kea Lani’de alışveriş
 • Kabana Deneyimi
 • Araç Kiralama
 • Pacific Dream Fotoğrafçılık
 • Tatil Köyü Ücreti
 • Bebek Bakıcılığı

Toplantılar ve Düğünler

Willow Stream Spa

Ödüllü Willow Stream Spa teknoloji harikası lüks bir günlük spa’dır.
Willow Stream Spa’lar misafirlerimizin kendi enerjilerini keşfetmeleri için yenilikçi yollar bulmalarına odaklanan yaklaşımımız nedeniyle dünya genelinde övgü almaktadır. Enerji, yaşamak ile iyi yaşamak arasındaki farkı yaratır; enerjimizi yenilememiz hayatı kavga ederek değil, akıcı bir şekilde yöneterek yaşamamıza olanak tanır. Bu nedenle enerjinin yenilenmesi bizim görevimizdir.
En son teknolojiye sahip lüks Wailea günlük spa, mükemmel bir sığınak sunmak için yerelden ilham alan deneyimlerle, en son spa teknolojisiyle birleşen tam bir menüsünü sunmaktadır. Antik Hawaii’de, her biri değerli ve birbiri ile bağlantılı olan doğayı, insanları ve ruhları onurlandırarak zindeliğe ulaşılırdı. Maui kaynaklı ürünleri, yağları ve bitkileri eski Hawaii geleneğiyle birleştiren yerel olarak ilham veren deneyimler sunan Willow Stream Spa, ruhunuzu yükseltmeyi ve mananızı (yaşam enerjisi) geri kazanmayı amaçlamaktadır.

Wailea Golf

Maui’nin Wailea’daki ödüllü Golf Kulübü
Fairmont Kea Lani tatil köyünden sadece birkaç dakika uzaklıkta olan Wailea Golf Kulübü, Hawaii’deki en büyük ve övgü alan golf tesislerinden biridir. Üç şampiyona sahası, iki tam hizmetli profesyonel mağazası ve Pasifik’teki en kaliteli açık hava eğitim tesisine sahip olan Wailea Golf Kulübü hem Golf Magazine hem de Golf Digest tarafından ülkedeki en iyi golf sahalarından biri olarak sınıflandırılmıştır.

Fairmont Kea Lani, Maui güncellemelerinden haberdar kalın

Oda müsaitliği aranıyor. Sabrınız için teşekkürler.

Üye fiyatı mevcuttur: Sadakat programımızla katılımcı otellerde %10 oranına varan indirimden yararlanın.