Fairmont ile Sonsuza Kadar Mutluluk

Düğünler kalbimizde özel bir yer tutar. Sonsuza kadar mutluluğunuza Fairmont otellerinde başlayın, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek bizim için bir ayrıcalıktır. Simgesel mekanlar, çağdaş kentsel ortamlar ve egzotik konumlar evlilik yemininiz için sahneyi oluşturur.

Düğün uzmanlarımız ayrıntıların ve vizyonunuzu yansıtan bir gün yaratmanın önemini anlıyor. 100 yılı aşkın zamandır, çiftlerin hayallerini gerçeğe dönüştürmelerine yardımcı oluyoruz. İster küçük samimi bir tören, isterse büyük bir siyah kravatlı resmi etkinlik seçin, yaratıcı ekibimiz unutulmaz bir kutlama yaratmanıza yardımcı olmaya adanmıştır.

Evlenmek için en iyi yerlerde “Evet” deyin

Tümü

1 results for All

Fairmont ile Olağanüstü Etkinlikleri Kutlayın

İster bir siyah kravatlı gala olsun, isterse samimi bir yıldönümü kutlaması, Fairmont Hotels 100 yılı aşkın zamandır parıltılı sosyal etkinlikler için sahneyi hazırlıyor. Şehir silüeti manzaraları ve pırıltılı ışıklarla sofistike bir teras hayal edin. Misafirlerinizi büyük bir balo salonunda ışıltılı bir avize altında selamlayın. Benzersiz sosyal mekanlarımızdan birinde vizyonunuzu hayata geçirin.

Esin Kaynağı Destinasyon
Mükemmel Destinasyon Düğün Konumu

Birlikte yaşamınızı esin kaynağı destinasyonlarımızdan birinde başlayın. Dağların zirvesinden, simgesel şehir veya tropik adalara, büyük gününüz için mükemmel konuma sahibiz.

Stressiz Kutlamalar

GroupMAX™ Passkey rezervasyon aracımız ile herkesi töreninize ve resepsiyonuza davet edin ve stressiz planlamanın keyfini çıkarın. Ücretsiz ve kullanışlı olan aracı etkinliğiniz için kişiselleştirebilirsiniz. Misafirleriniz kullanımı kolay bir portal üzerinden odalarını çevrimiçi rezervasyon yaparken, siz anlık bilgileri ve hatırlatmaları alın.

Toplantılar ve Özel Etkinlikler