Sadece oda rezervasyonları için Ücretsiz Hat + 1 888 380 2224

Hoş Geldiniz
Fairmont The Palm

Fairmont The Palm, Dubai’nin en çok aranan ada topluluğu olan Palm Jumeirah’ta bulunan beş yıldızlı pastoral bir resorttur. Arap Körfezi ve ışıltılı Dubai Marina silüetinin rakipsiz manzaraları ile lüks denize sıfır resort, şehrin önemli cazibe merkezlerine ve havaalanlarına kolay ulaşım mesafesi ile hem tatil hem de iş amaçlı seyahatler için benzersiz bir konumdadır.

Konaklama

Lüks otelimiz şunları kapsar: 391 lüks misafir odası ve süit

Hizmetler

Misafirlerimizin ihtiyaçlarını öngörmeye dayalı bir yaklaşıma sahip olan Fairmont The Palm’da samimi, sıcak bir karşılama unutulmaz bir konaklamanın başlangıcıdır.

Ulaşım Bilgileri

Otele giriş 3 ÖS -
Çıkış 12 ÖS.

Konuk Hizmetleri

Fairmont The Palm Dubai’de samimi, sıcak bir karşılama ile unutulmaz bir konaklamanın başlangıcıdır. Konaklamanızı unutulmaz kılmak için içtenlikle sunduğumuz hizmet yaptığımız her şeyin kalbinde yer alır.
  • Genel Resort Tesisleri
  • Oda İkramları ve Olanakları
  • İş Hizmetleri
  • Aile Hizmetleri ve Olanakları
  • Eğlence Olanakları
  • Yemek ve Eğlence Olanakları

Toplantılar ve Düğünler

Yaratıcı ruhunuzu özgürleştirin ve bir sonraki toplantınızı Fairmont’ların birinde planlayın

Willow Stream Spa

Willow Stream Spa’lar Fairmont’un imza sağlık ve zindelik merkezleridir.
Willow Stream Spa
Fairmont The Palm’daki Willow Stream Spa, kentsel yaşama sevinci ve çevresindeki çölün bakir güzelliğinden Arap Körfezi’nin akan sularına kadar, içinde bulunduğu çevrenin enerjisini yansıtır.

Otantik spa deneyimimiz, sıra dışı spa ürünleri tercihlerimiz dahil, detaylara gösterdiğimiz olağanüstü titizlik ve özen için tercih ediliyor.

Fairmont The Palm güncellemelerinden haberdar kalın

Bir saniye… Bir sonraki simgesel konaklamanızı hazırlıyoruz.

Özel üye ödülleri: Fairmont ALL Accor’un sadakat programının gururlu bir üyesidir. Bir sonraki Fairmont konaklamanızda %10 indirim kazanmak için katılın veya giriş yapın.