Sadece oda rezervasyonları için Ücretsiz Hat + 1 866 540 4452

Hoş Geldiniz
Fairmont Hotel Vancouver

Fairmont Hotel Vancouver, 1939 tarihinden beri eskimeyen şıklık ve lüksü simgeleyen 'Şehirdeki Kale' olarak bilinir. Şehir merkezinde seçkin konumumuz ile Granville Adası, Robson Street alışveriş bölgesi, Stanley Park Seawall, Vancouver Akvaryumu, Gastown, Canada Place ve Bilim Dünyası dahil Vancouver’in en büyük bazı çekim merkezlerinden sadece dakikalar uzaklığındayız. 

Konaklama

Fairmont Hotel Vancouver misafirlere tarihi Vancouver Şehir Merkezindeki lüks otelde güncellenmiş, modern olanaklar ile şık konaklama sunuyoruz.

Hizmetler

Vancouver, British Columbia’nın seçkin otelleri arasında, tarihi Fairmont Hotel Vancouver, seçici misafirleri için lüks döşenmiş odalar, olağanüstü hizmet ve taze yerel mutfağı sunuyor.

Harita ve Yol Tarifi:

Otele giriş 3:00 ÖS -
Çıkış öğle 12.00

Konuk Hizmetleri

Vancouver, British Columbia’nın seçkin otelleri arasında tarihi Fairmont Hotel Vancouver, lüks ikramlara ve olağanüstü hizmete sahiptir.
  • Zille Gelen Personel
  • Butikler
  • Danışma
  • Oda Hizmeti
  • Otopark
  • Evcil Hayvan Dostu
  • Spa
  • Bebek Bakıcılığı
  • Tekerlekli Sandalye Erişilebilirliği

Toplantı ve Etkinlikler

Bir sonraki etkinliğinizi Şehirdeki Kale’de planlayın.

Fairmont Hotel Vancouver’da Absolute Spa

Hotel Vancouver’daki Absolute Spa erkek ve kadınlar için lüks spa bakımları sunar.
Fairmont Hotel Vancouver’da Absolute Spa
Seçkin Vancouver, BC spalarından birinde sıkıntılarınızın eriyip gitmesine izin verin. Lüks terapiler, karma rahatlama lounge’ı ve ücretsiz spa mutfağı ile Hotel Vancouver’un Absolute Spa’sı erkek ve kadınların dinlenmesi ve rahatlaması için mükemmel bir yer sunar.

Absolute Spa, saç kesimi, boyama, stil verme, hidrasyon maskeleri, sıcak havlu tıraşları ve sakal düzeltme dahil, kadın ve erkekler için saç bakımı kuaför hizmetleri sunar. Ürün çizgisi Redken & yaya Saç Bakımı ve Goldwell boyaları içerir.

Fairmont Hotel Vancouver güncellemelerinden haberdar kalın

Bir saniye… Bir sonraki simgesel konaklamanızı hazırlıyoruz.

Özel üye ödülleri: Fairmont ALL Accor’un sadakat programının gururlu bir üyesidir. Bir sonraki Fairmont konaklamanızda %10 indirim kazanmak için katılın veya giriş yapın.