Sadece oda rezervasyonları için Ücretsiz Hat + 1 866 540 4452

Hoş Geldiniz
Fairmont Hotel Vancouver

Fairmont Hotel Vancouver 'Şehirdeki Kale’ olarak bilinir ve zamanı geçmeyen lüksü ve Vancouver’ın tarihini yansıtır. Şehir merkezinde seçkin konumumuz ile Granville Adası, Robson Street alışveriş bölgesi, Stanley Park Seawall, Vancouver Akvaryumu, Gastown, Canada Place ve Bilim Dünyası dahil Vancouver’in en büyük bazı çekim merkezlerinden sadece dakikalar uzaklığındayız.
Right Arrow

Konaklama

Fairmont Hotel Vancouver’in yeni tamamlanan 75 milyon dolarlık yenilenmesi, misafirlere tarihi Vancouver Şehir Merkezindeki lüks otelde güncellenmiş, modern ikramlar ile şık konaklama sunuyor. Ondördüncü Kat Miras Süitleri ve Fairmont Gold dahil toplam 557 misafir odası yanında yeni bir resepsiyon lobisi ve Notch8 Restoranın açılışı yapıldı.

Hizmetler

Vancouver, British Columbia’nın seçkin otelleri arasında, tarihi Fairmont Hotel Vancouver, seçici misafirleri için lüks döşenmiş odalar, olağanüstü hizmet ve taze yerel mutfağı sunuyor.

Harita ve Yol Tarifi:

Otele giriş 3:00 ÖS -
Çıkış öğle 12.00
 • Vancouver Uluslararası Havalanı (YVR), Vancouver şehir merkezinden yaklaşık 20 dakika uzaklıktadır. Otomobil, taksi veya 25 dakikalık SkyTrain yolculuğu ile kolayca erişilebilir. Daha Fazla

 • Otelin otoparkı otelin bitişinde olup zemin ve yeraltı katlarına sahiptir.

  - Otopark: Giriş çıkış ayrıcalıkları ve vergiler dâhil gecelik 62,00 Kanada doları
  - Ziyaretçiler maksimum iki saat olmak üzere sokak kenarına da park edebilir. Haftanın yedi günü 09.00 ile 23.00 arasında ödemelidir

Konuk Hizmetleri

Vancouver, British Columbia’nın seçkin otelleri arasında tarihi Fairmont Hotel Vancouver, lüks ikramlara ve olağanüstü hizmete sahiptir.
 • Zille Gelen Personel
 • Butikler
 • Danışma
 • Oda Hizmeti
 • Otopark
 • Evcil Hayvan Dostu
 • Fizik Tedavi ve Spa
 • FastTest (RT-PCR Testi)
 • Bebek Bakıcılığı

Toplantı ve Etkinlikler

Bir sonraki etkinliğinizi Şehirdeki Kale’de planlayın.

Fairmont Hotel Vancouver’da Absolute Spa

Hotel Vancouver’daki Absolute Spa erkek ve kadınlar için lüks spa bakımları sunar.
Fairmont Hotel Vancouver’da Absolute Spa
Seçkin Vancouver, BC spalarından birinde sıkıntılarınızın eriyip gitmesine izin verin. Lüks terapiler, karma rahatlama lounge’ı ve ücretsiz spa mutfağı ile Hotel Vancouver’un Absolute Spa’sı erkek ve kadınların dinlenmesi ve rahatlaması için mükemmel bir yer sunar.

Absolute Spa, saç kesimi, boyama, stil verme, hidrasyon maskeleri, sıcak havlu tıraşları ve sakal düzeltme dahil, kadın ve erkekler için saç bakımı kuaför hizmetleri sunar. Ürün çizgisi Redken & yaya Saç Bakımı ve Goldwell boyaları içerir.

Fairmont Hotel Vancouver güncellemelerinden haberdar kalın

Oda müsaitliği aranıyor. Sabrınız için teşekkürler.

Üye fiyatı mevcuttur: Sadakat programımızla katılımcı otellerde %10 oranına varan indirimden yararlanın.