Sadece oda rezervasyonları için Ücretsiz Hat + 1 888 310 2323

Hoş Geldiniz
Fairmont Nile City

Nil'in nefes kesen panoramik manzaraları ve uzaktaki Piramitlerin görüntüleriyle Kahire'nin doğal güzelliği ve kadim tarihi her zaman gözler önündedir. Bu büyüye, tamamı Fairmont Nile City’ye yapılan her bir ziyaretin unutulmaz ve kelimenin tam anlamıyla görkemli olmasını sağlayan, Kahire’nin en güzel mutfak maceraları, benzersiz çatı katındaki havuz kenarı gökyüzü barda güneşlenme veya yıldızların altında oturma şansı ve Willow Stream Spa’da gerçekten şımartıcı bakımlar eklenir.

Konaklama

Lüks Kahire otelimizde Art Deco ve çağdaş tarz tüm 540 misafir odamıza ve süitimize yansıyan sonsuz bir zarafet ve incelik sağlamak üzere bir araya geliyor. Kahire merkezindeki tüm otel konaklamaları cömert bir rahatlığa sahiptir ve şehrin ya da Nil Nehri'nin muhteşem manzaraları ile tamamlanmaktadır.

Hizmetler

Fairmont Nile City’ye her ziyaretin, unutulmaz ve kelimenin tam anlamıyla görkemli olmasını sağlamayı amaçlarız. Otelimiz bir dizi lüks yemek seçenekleri, birinci sınıf spa ve sağlık kulübü olanakları, benzersiz çatı katı ve çocuk havuzları, güzellik salonu ve diğer kaliteli ikramları sunuyor.

Bilgi


Konuk Hizmetleri

Fairmont Nile City’ye yapılan tüm ziyaretlerin unutulmaz olmasını sağlamayı amaçlarız. Lüks otelimiz bir dizi lüks yemek seçenekleri, birinci sınıf spa ve sağlık kulübü olanakları, benzersiz çatı katı ve çocuk havuzları, bir güzellik salonu ve diğer beş yıldızlı olanaklar sunuyor.

  • Bebek Bakıcılığı
  • Zille Gelen Personel
  • Giriş/Çıkış
  • Danışma
  • Kuru Temizleme Hizmetleri
  • Otopark
  • Evcil Hayvan Politikası
  • Kiralık Kasalar
  • İş Hizmetleri

Nişan ve Düğünler

Fairmont Nile City, "sonsuza dek mutluluğun" zarif biçimde başladığı yer.

FAIRMONT SPA 

Her Fairmont Spa, konumunun güzelliğini ve ambiyansını yansıtmak üzere tasarlanmıştır.
Willow Stream Spa
Dekor etrafındaki doğal çevreden esinlenmiştir; çölün gündüz tonlarının gecenin daha soğuk tonları ile tezat oluşturduğu, kum renkleri ve dokuları ile yavaşlayacağınız, derin bir nefes alacağınız ve enerjinizi keşfedeceğiniz bir yerdir. Dinlendirici lounge’ların ve lüks çiftler süitlerinin, kadın ve erkek alanlarının, panoramik saunaların, özel Hamam süitlerinin, enerji verici yağmurun ve buz gibi serin duşların, çölden esinlenen buhar odalarının ve ferahlatıcı buz musluklarının keyfini çıkarın.

Fairmont Nile City güncellemelerinden haberdar olun

Bir saniye… Bir sonraki simgesel konaklamanızı hazırlıyoruz.

Özel üye ödülleri: Fairmont ALL Accor’un sadakat programının gururlu bir üyesidir. Bir sonraki Fairmont konaklamanızda %10 indirim kazanmak için katılın veya giriş yapın.