Fairmont Quasar Istanbul'da Düğünler

Düğünler vardır…

Bir de Fairmont düğünleri vardır...

Fairmont Quasar Istanbul'da Düğünler

Düğününüzü ister yılın en çok konuşulacak olayı, ister yakın arkadaşlarınız ve aileniz için unutulmaz bir kutlama olarak planlayın, aradığınız mekan ve atmosfer, Fairmont Quasar Istanbul'da. Dahası tecrübeli ve profesyonel düğün planlayıcılarımız hangi büyüklükte olursa olsun etkinliğinizin gerçekten olağanüstü olmasını sağlamaya hazırlar. Avusturyalı tasarım dahisi Marcel Wanders tarafından dizayn edilen havuz başında ya da Luna Balo Salonu'nun el yapımı kristal ışık heykellerinin altında gerçekleşecek hayatınızın o en özel gününde her şey için kusursuz bir şekilde yönetilirken, siz ve konuklarınız sadece unutulmaz güzellikte anılarını biriktirmekle meşgul olacaksınız.

Yaratıcı şeflerimizin en ince detayını titizlikle düşünerek hazırladığı leziz menüler düğün töreninizi ziyafete dönüştürürken, düğün pastanız da davetinizin yaşam boyu akıllarda kalması için özenle tasarlanıyor.
Fairmont Quasar Istanbul'da Düğünler

Etkinlik Mekanları

Sofistike düğünler için mükemmel mekanlar 

Hayatınızın en özel anları için Fairmont Quasar Istanbul’un, uluslararası ödüllü mimarlar tarafından tasarlanmış Luna Balo Salonu’ndan, avangart tasarımcı Marcel Wanders’ın Pop Art tarzında dizayn ettiği açık havuza kadar birçok farklı mekanı bulunuyor. Luna Balo Salonu sofistike düğünler için mükemmel bir alan sunuyor ve kokteyl düzeninde 400 konuğunuzu ağırlayabiliyor. Kolonsuz balo salonumuz aynı zamanda iç avluya açılan geniş bir fuaye alanına ve 7.5 metre yüksekliğindeki tavanlara sahip. Zarafeti sadelikle birleştiren etkinlik odalarımız ise nişan kutlamaları, partiler, aile ya da yakın arkadaşların davet edildiği daha samimi ve küçük kutlamalar için son derece uygun.

 
weddings

Ziyafet

Eşsiz lezzetlere duyulan özel bir tutku...

Türkiye’nin zengin mutfak tarihini ve uluslararası mutfakların en iyilerini öne çıkaran menülerimizde, her lezzet için en taze ve en yerel malzemeler kullanılıyor. Pasta şefimizin kişiye özel pastaları ise unutulmaz nitelikte. Alakart hizmetimizle konuklarınız istedikleri lezzetleri seçebilirken, düğününüzün menüsü çok daha yaratıcı hale geliyor. Bu lezzetlere, düğün menünüze yakışır zenginlikte ve çok özel bir içecek seçkisi de eşlik ediyor.


Etkinlik Stüdyosu

Davetin çiçekten pastaya, masa örtüsünden tabak takımlarına kadar tüm aksesuarlarını karşılaştırmalı olarak görebileceğiniz “Event Studio”, yeni evlenecek çiftlere sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetleri arasında yerlerini alıyor.

Ek bilgi

  • Fairmont Quasar Istanbul’un içinde yer alan ve eksiksiz güzellik ve sağlığı hedefleyen Willow Stream Spa, fitness, spor, güzellik ve estetiğe odaklanan hizmetlerle düğün hazırlıklarınızı tamamlıyor. Yerel hamam ürünlerinin kullanıldığı otantik vücut terapileri ve dünyaca ünlü Kerstin Florian ürünleriyle masaj ve cilt bakımlarının da dahil olduğu uygulamalarımızla büyük gün öncesinde kendinizi şımartın. Mükemmel görünümünüzü tamamlamak için makyaj ve saç tasarımı hizmetleri de sunuyoruz.

  • Düğününüze hazırlanırken size yardımcı olması için bazı temel noktaları içeren bir takvim ve kontrol listesi hazırladık. Umarız önümüzdeki birkaç hafta boyunca gelinlik provaları ve davetiyelerin gönderilmesi gibi işlerle uğraşırken bu liste içinizin daha rahat olmasını sağlar. Sorularınız olursa, düğün planlama ekibimiz sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

  • Fairmont Quasar Istanbul’un odaları düğününüz öncesinde dinlenmeniz ve bu özel günün tadını çıkarabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz sakin ve zarif ortamı sağlıyor. Son dakika hazırlıkları sırasında heyecanlı arkadaşlarınız ve ailenizle beraber olabileceğiniz odalarımız, aynı zamanda evli bir çift olarak yeni hayatınızın ilk dakikalarını geçirmek için de ideal bir mekan. İstanbul silüeti veya Boğaz manzaralı Fairmont odalarından birini tercih edebilir ya da hususi balkonlara sahip geniş süitlerimizden birinde yıldızların altında bir kadeh şampanya içebilir, sabah kahvenizi yudumlarken bir önceki akşam gerçekleşen düğününüzün ayrıntılarını hatırlayabilirsiniz.

Diğer Etkinlik Tekliflerimizi Keşfedin