Toplantılar

Avrupa'nın en dinamik şehrinin kalbinde buluşun… Avrupa'nın en büyük metropolü olan İstanbul'un tam merkezinde ve iş bölgesinin tam ortasında bulunan Fairmont Quasar Istanbul, kongreler, toplantılar ve etkinlikler için mükemmel bir konumda.

Fairmont Quasar Istanbul'da Toplantı Organizasyonları

2.000 metrekareyi aşan toplantı ve etkinlik alanlarının yanında Fairmont Quasar Istanbul tecrübeli toplantı ve teknik destek ekipleri ile her an yanınızda. Planladığınız ister bir konferans, ister bir sektör etkinliği, ürün lansmanı ya da satış ekibi etkinliği olsun, Fairmont, başarılı olmak için gerekli alanı, imkanları ve tecrübeyi hizmetinize sunuyor.

500 kişilik balo salonu ve toplantı veya kurul odası olarak kullanılabilecek 11 ayrı salonuyla Fairmont Quasar Istanbul, etkinliğinizin ihtiyaçlarını karşılayacak esnekliği de vadediyor. Ödüllü mimarlar tarafından tasarlanan salonlarımız ile, mükemmeli arayan konuklarımızın beklentilerini karşılayacak zarif ve işlevsel alanlar sunuyoruz. Fairmont Quasar Istanbul'da lüks ve zevkin geleneğiyle buluşun.

Toplantı Odaları

Toplantı Odaları

Fairmont Quasar Istanbul'un, zevkli ve lüks detayları klasik mimari elementlerle bir araya getiren toplantı odaları, sofistike bir duyarlılığı en son teknoloji ile birleştiriyor. Toplantı odalarının ortasında yer alan masaları, şık ve modern çember avizeler, yumuşak bir ışıkla aydınlatıyor. Tavanların klasik görünümlü kenar tasarımları, konseptin modern ve zamansız stilini ortaya çıkarıyor. Tümü gün ışığı alan salonlarda en son ses ve görüntü teknolojileri ve laptop şarj cihazlarını üzerinde taşıyan özel iskemleler gibi farklı dokunuşlar bulunuyor ve çoğu salon, toplantı veya etkinliğinizin ihtiyaçlarına göre birleştirip ayrılabiliyor. Kendilerine ait lobi ve karşılama alanıyla toplantı odaları, ideal kullanım alanları sağlıyor.
meetings

Ziyafet Menüsü

Türkiye’nin zengin mutfak tarihini ve uluslararası mutfakların en iyilerini öne çıkaran menülerimizde, başlangıçlardan tatlılara kadar her lezzet için en taze ve en yerel malzemeler kullanılıyor.


Diğer Etkinlik Tekliflerimizi Keşfedin