Fairmont Miras Alanı, Franz Klammer Lodge’a Hoş Geldiniz

Fairmont Miras Alanı, Franz Klammer Lodge, kişisel ve adanmış çalışanlar ile rezidans sahipliği deneyimi ile lüks bir otelin ikramlarını sunar. Telluride, Colorado’nun sarp ve güzel San Juan dağlarında yer alır ve tüm mevsimler için mükemmel bir konumdur.

Her bir zarif döşenmiş rezidans tam donanımlı bir mutfak, oturma ve yemek alanı, çamaşır ve kurutma makinesi, büyük banyo ve özel balkon sunar. Lodge olanakları arasında Montrose ve Telluride havaalanlarına ücretsiz ulaşım, ücretsiz vale park hizmeti, 24 saat açık spor salonu, kapalı/açık havuz, eğlence odası, iş merkezi ve özel Himmel Spa’mız yer alır. Daha az okuyunfazla okuyun
Etkinlikler
Lodge’da etkinlikler
Misafirler, otelin sıcak küvetleri ve ısıtılan açık havuzuna ek olarak, çeşitli dağ maceralarının keyfini çıkarabilir.

Konuk Hizmetleri

Fairmont Miras Alanı, Franz Klammer Lodge’da

evinizin konforunu ve bir Fairmont’ta beklenebilecek olan eşsiz hizmeti deneyimleyin.

  • Ücretsiz Havaalanı Transferleri
  • Ücretsiz Vale Park Hizmeti
  • Varış Öncesi Tatil Planlaması ve Danışma
  • Ücretsiz Yüksek Hızlı Kablosuz İnternet
  • Varış Öncesi Market Alışverişi ve Teslimatı
  • Ücretsiz Kayak Valesi
  • Ücretsiz Kokteyl Saati
  • Engelli Erişimine Uygunluk
  • Ücretsiz Çay ve Kahve Servisi

Fairmont Miras Alanı’nda Evler

Fairmont Miras Alanı, Franz Klammer Lodge’un rezidansları üç unsur temel alınarak tasarlandı: Dağlar, Doğa ve Kayak. Birleşik Devletler’deki en yüksek 13.000 konsantrasyonu ve 4267 metre doruklar ile çevrelenmiş olan bu hazine, yanlızca Franz Klammer Lodge’da deneyimlenebilecek olan muhteşem manzaralar ve lüksün bir parçasıdır.
Telluride Kayak Tatil Köyü’nün eteklerinde yer alan Lodge, 63 anahtar teslim rezidanstan oluşur. Bu lüks rezidanslar Telluride’in Dağ Köyünde heyecan verici bir mülk sahipliği fırsatı sunar.
Lodge’un tasarımına esin kaynağı olan ton, çevredeki sakin ama sarp dağların doğasını yansıtan rustik ve modern birleşimidir.
Fairmont Miras Alanı’nda Mülk Sahipliği, Mülk Sahibini nadir bir düzeyde lüks ve kişiselleştirilmiş özene hak sahibi yapar. Her bir Mülk Sahibini adı ile bilen kapıcı. Zevkle yardım ve öneri sunan danışmalar. Vücudun doğal enerjisini nasıl açığa çıkaracağını bilen yetenekli spa çalışanları. Burası Mülk Sahiplerinin benzersiz bir düzeyde tatil konforu ve kolaylık yaşayacağı yerdir.

Nasıl ulaşılır

Otele giriş 4:30ÖS -
Çıkış 10:00ÖÖ.