Tarayıcınız çerçeveleri desteklemiyor.

Yapımı Devam Eden Oteller

Söz konusu büyüme olduğunda Fairmont Hotels & Resorts şöhretine bel bağlamaz. Şirket son dönemde heyecan verici bir dizi otel projesi açıkladı. 

 

 • Fairmont Citystars Sharm el Sheikh

  Fairmont Citystars Sharm el Sheikh (2019)

  Geniş perakende satış mağazaları, daireler ve dünyanın en geniş Kristal Lagünü dahil olmak üzere ilk aşamanın parçasıdır. Fairmont'un 2017 yılında açılması planlanmaktadır ve bir Fairmont oteli ile 414 konuk odası ve 316 rezidanslı bir konaklama alanı içermektedir.

  Daha Fazla Bilgi
 • Fairmont Riyadh

  Fairmont Riyadh, Business Gate, Suudi Arabistan (2018)

  Şehrin hemen kuzeyinde yer alan Fairmont Riyadh, Business Gate bir otel, bir kongre merkezi ve hem uluslararası hem de bölgesel şirketleri barındıracak ticari gayrimenkul alanından oluşan yeni bir çok amaçlı kullanıma sahip gelişim projesinin parçası olacak. Otel, 298 geniş misafir odası ve Fairmont Gold özelliklerine sahip olacak. Konuklar, yemek yiyebilecekleri bir dizi mekanın yanı sıra spa ve egzersiz tesislerinden faydalanabilecek. Kongre merkezi, 5.000 metrekarelik toplantı ve görüşme alanı içerir.

  Daha Fazla Bilgi
 • Fairmont Abu Dhabi Marina Resort dış cephe görünümü

  FAIRMONT Abu Dhabi Marina Resort (2018)

  Lüks Fairmont Abu Dhabi Marina Resort, görkemli bir kemer ile bağlanan iki simgesel kulede bulunan 563 otel odası ve suit yanında 249 Fairmont markalı rezidansa sahiptir. Marina Alışveriş Merkezi ve Abu Dhabi Dalga Kıran (insan yapımı okyanus kenarı yürüyüş yolu) yakınındaki seçkin tasarımlı gökdelen, Basra Körfezi, Korniş ve şehrin ünlü silüetinin panoramik manzaralarını sunuyor. Fairmont Abu Dhabi Marina Resort, dokuz restoran ve lounge ve Fairmont Gold odalar yanında otel ile rezidanslar arasındaki gökyüzü köprüsünün tepesinde bulunan Fairmont Gold lounge, son teknoloji toplantı alanı ve 1.270 m2 dans salonu sunmaktadır. Eğlence olanakları arasında çeşitli yüzme havuzları, plaj, su sporları merkezi, çocuk kulübü ve Willow Stream Spa bulunmaktadır.

 • Fairmont Wuhan lobi

  Fairmont Wuhan (2018)

  Fairmont Wuhan'da 350 konuk odası, dört özel yemek mekanı ve yaklaşık 2500 metrekarelik etkinlik ve ziyafet alanı bulunacaktır. Birinci sınıf otel ayrıca iş ve tatil amaçlı seyahat edenlere Fairmont’un ödüllü signature spa markası olan Willow Stream Spa’ya ve yüzme havuzu dahil spor seçeneklerine erişim sunacaktır.

  Daha Fazla Bilgi
 • Fairmont Century Plaza, Los Angeles

  Fairmont Century Plaza, Los Angeles (2019)

  Los Angeles’ın Century City bölgesinde bulunan Tarihi Century Plaza Oteli özenli bir restorasyondan geçmektedir ve 2018'de Fairmont Century Plaza, Los Angeles adı altında yeniden açılması planlanmaktadır. Karışık kullanımlı geliştirme projesi, simgesel orijinal binada yaklaşık 394 konuk odası ve 63 markalı rezidans yanında 290 lüks rezidans ve yaklaşık 9200 metrekarelik üst sınıf alışveriş butiği ve genişletilmiş otopark olanaklarının bulunduğu 46 katlı iki lüks kuleyi içermektedir.

 • Fairmont Taghazout (2019)

  Fairmont Taghazout Bay, bu sene sonuna doğru satışa sunulacak, ülkede bu türden denize bakan ilk deniz kenarı villalar olacak olan 52 Fairmont markalı villa yanında deniz manzaralı 155 geniş misafir odası içerecektir. Resort 2500 metrekare toplantı alanı ve egzersiz tesisleri ile bir Fairmont spa içerecektir. Bir dizi mutfak hizmeti tüm gün servis sunan bir restoran, lobi lounge, gurme restoranı ve plaj havuzu bar ve grill seçenekleri sunacaktır.

© Copyright 2018 AccorHotels. Tüm hakları saklıdır.
Bağlanıyor...
Bağlanıyor...
×