Tarayıcınız çerçeveleri desteklemiyor.

Yapım Aşamasında

Söz konusu büyüme olduğunda Fairmont Hotels & Resorts şöhretine bel bağlamaz. Şirket son dönemde heyecan verici bir dizi otel projesi açıkladı. 

 

 • Fairmont Wuhan lobi

  Faırmont Wuhan (2019)

  Fairmont Wuhan'da 350 konuk odası, dört özel yemek mekanı ve yaklaşık 2.500 metrekarelik etkinlik ve ziyafet alanı bulunacaktır. Birinci sınıf otel ayrıca iş ve tatil amaçlı seyahat edenlere Fairmont’un ödüllü signature spa markası olan Willow Stream Spa’ya ve yüzme havuzu dahil spor seçeneklerine erişim sunacaktır.

  Daha Fazla Bilgi
 • Fairmont Guiyang

  Fairmont Guiyang (2019)

  Fairmont Guiyang ve 305 misafir odası ve süiti cömert bir konfor ve çarpıcı manzaralar ile lüks bir deneyim sunar. 900 metrekare balo salonu, toplantı ve etkinlik alanı modern ses donanımı ve yüksek teknoloji aydınlatma sistemi sunar. AsiaONE Restoranımızda, "HOT" hotpot Restoranımızda, Imperial Jade Michelin Restoranımızda olağanüstü bir yemek deneyiminden veya Sky Lounge’da ikindi çayından memnun kalacaksınız.

 • Fairmont Taghazout

  Faırmont Taghazout (2020)

  Fairmont Taghazout Bay, bu sene sonuna doğru satışa sunulacak, ülkede bu türden denize bakan ilk deniz kenarı villalar olacak olan 52 Fairmont markalı villa yanında deniz manzaralı 155 geniş misafir odası içerecektir. Resort 2500 metrekare toplantı alanı ve egzersiz tesisleri ile birlikte bir Fairmont spa içerecektir. Bir dizi mutfak hizmeti tüm gün servis sunan bir restoran, lobi lounge, gurme restoranı ve plaj havuzu bar ve grill seçenekleri sunacaktır.

 • Fairmont Century Plaza, Los Angeles

  Faırmont Century Plaza, Los Angeles (2020)

  Simgesel, ay şeklindeki otel, kuşaklar boyu Hollywood şöhretlerini, yabancı devlet adamlarını ve 1966 tarihindeki açılışından beri tüm ABD Başkanlarını ağırladı. Los Angeles’ın Century City bölgesinde bulunan otelimiz, özenli bir restorasyondan geçmektedir ve2020 tarihinde Fairmont Century Plaza, Los Angeles adı altında yeniden açılması planlanmaktadır. Karışık kullanımlı geliştirme projesi, simgesel orijinal binada yaklaşık 394 konuk odası ve 63 markalı rezidans yanında 290 lüks rezidans ve yaklaşık 9300 metrekarelik üst sınıf alışveriş butiği ve genişletilmiş otopark olanaklarının bulunduğu 46 katlı iki lüks kuleyi içermektedir.

 • Fairmont Seoul

  Fairmont Seoul (2020)

  Yeouido Park’ın bitişiğinde bulunan yeni bir Fairmont şehir simgesini tanıtıyoruz. Otel, 326 misafir odası, bir çatı katı terası, spa, spor salonu, havuz, konferans salonu ve dört restoran ve bir bara sahip olacaktır.

© Copyright 2019 AccorHotels. Tüm hakları saklıdır.