Make-A-Wish x Fairmont - Wishes Start Here

Birlikte, Fairmont ve Make-A-Wish® dünya çevresinde dilek çocuklarına ve ailelerine hayatlarını değiştiren mutluluk ve daha güzel günler için umut veren büyük deneyimler veriyor.

Dilekler burada başlıyor’a hoş geldiniz

Çocukların hayatlarını dönüştürmeye ve kalıcı anılar yaratmaya yardımcı olan eşi benzeri olmayan deneyimler sunmak için oluşturulmuş küresel bir program. İster bir çocuğu bir günlüğüne bir prensese, bir kovboya veya bir şefe dönüştürüyor; rüyalarının tatilini yaratıyor, isterse tüm aileye günlük maceralarının sonunda kalmak için özel bir yer sağlıyor olsun - Dilekler burada başlıyor bir çocuğun en çok hayalini kurduğu şeyi hayata geçirerek hayatı boyunca yaşayacak olağanüstü anılar yaratıyor.

Make-A-Wish

Make-A-Wish kritik hastalığı olan çocuklar için hayatlarını değiştiren dilekler yaratır.

Dilekler Fairmont Otellerinde Başlar

Yirmi yılı aşkın zamandır, dünya çapında Fairmont otelleri misafirlerinin hayatlarını değiştiren hatıralar oluşturduğu evlerinden uzak evleri olmuştur. İster The Plaza’da Eloise Süitte yaşamın tadını çıkarmak olsun, isterse Fairmont Le Montreux Palace’da unutulmaz ve ihtişamlı bir konaklama veya Fairmont San Franscisco’da Teras Katı Süitte mutfak hayallerini yaşamak olsun, Fairmont ve Make-A-Wish’in yerine getiremeyeceği bir dilek veya hayal gerçekten yok.

Aktif sayfa: sayfa numarası 01