Fairmont Fit

Güçlü beden. Açık zihin. Hayat Dolu Bir Ruh.

Sağlık için birçok yol. Tek Fairmont Fit.

Fairmont Fit kişisel sağlık arayışınız için çok sayıda yol sunar - kalbinizi hızlandıran egzersiz rutinlerinden, içten huzur anlarına kadar.

Bizimle, hareket etmek için ilham verici yollar, huzurlu doğal bağlantılar, sarmalayıcı spa deneyimleri ve unutulmaz kültürel gelenekler bulacaksınız - konusunda yetkin meslektaşlarımız tarafından özenle hazırlanmış sağlık dolu bir dünya.

Sevilen teçhizat ödünç verme programımızın yeniden başlatılması, yemyeşil kentsel yeşil alanlar ve sürdürülebilir plastiksiz su politikamız ile başlar.

Ve Hikaye her bir Fairmont destinasyonundan zengin yerel deneyimlere genişleyecek. Tümü vücudunuzu güçlendirmek, zihninizi boşaltmak ve ruhunuzu tatmin etmek için.

Fit Gear

Güçlü kalın, hafif yüklenin. Fit Gear, doğrudan odanıza seçkin teçhizat -yeni ve harekete hazır- teslim eder.

SPA

Eski geleneksel uygulamalardan modern tekniklerin gelişmişlerine uzanan sarmalayıcı spa deneyimleri. Tümü doğal unsurlara derinden kök salmış.

Daha Fazla Bilgi

Saf Yerel Mutfak

Fairmont Fit sizi zevkli tatlarla yerel doğa manzaralarına -ve yaşadığınız ana- bağlayan ilham verici mutfak yolculukları hazırlar.

Yeşil Alanlar

İster dağların doruklarında isterse dünyanın telaşlı şehirlerinde olsun, doğanın şifa verici -ve çoğunlukla lezzetli- gücüne bağlanmanıza yardımcı oluruz.

Saf ve Plastiksiz Su

En saf haliyle sağlık ve hayatın temeli -Fairmont’un yeni plastiksiz su politikası ile sürdürülebilir bir gelecek için.

Destinasyon Bağlantıları

Kişiselleştirilmiş sağlık yolculuklarından yerel hareket kültürüne kadar, Fairmont Fit kullanışlı destinasyon irtibat bilgileri sunar -nerede olursanız olun.