Fairmont Gift Cards - Terms & Conditions

Hükümler ve Koşullar:

 

Fiziksel ve/veya elektronik formattaki Fairmont Hotels & Resorts hediye kartları, Fairmont Hotels & Resorts tarafından yönetilen herhangi bir doğrudan otel ücreti için kullanılabilir. Fairmont Hotels & Resorts hediye kartları ayrıca, Fairmont Mağazalarında (perakende konumları ve çevrim içi), Fairmont’un sahip olduğu ve işlettiği golf sahaları, Fairmont’un sahip olduğu ve işlettiği yiyecek ve içecek mekanları, Fairmont’un sahip olduğu ve işlettiği spa’lar ve Fairmont Hotels & Resorts ile ilgili herhangi bir başka mağazada kullanılabilir. Willow Stream Spa hediye kartı, tüm Willow Stream Spa hizmetleri veya Willow Stream Spa butikte satın alınan ürünler için kullanılabilir. Willow Stream Spa hediye kartı Fairmont Hotels & Resorts tarafından yönetilen herhangi bir doğrudan otel ücreti veya Fairmont Mağazaları, Fairmont golf sahaları, Fairmont tarafından yönetilen yiyecek ve içecek mekanları veya Fairmont Hotels & Resorts ile ilgili herhangi bir başka mekanda kullanılamaz. Hediye kartları web sitemizde Kanada ve ABD doları cinsinden bulunabilir. Yerel para biriminin Kanada veya ABD doları olmadığı bir otel veya tatil köyünde kullanılırsa, hediye kartı istasyonu hediye kartının güncel değerini hesaplamak için Oanda tarafından sunulan güncel döviz kurunu kullanacaktır. Kullanılan döviz kurları mevcut pazar koşullarına dayanır ve Fairmont Hotels & Resorts tarafından ayarlanamaz. Fairmont Hotels & Resorts veya Willow Stream hediye kartları diğer ödeme şekilleri ile birleştirilebilir. Hediye kartında bulunan meblağdan daha fazla tutan ödemelerde kalan bakiye nakit veya temel kredi kartları ile ödenebilir. Nakit para karşılığı değiştirilemez ve kullanılmadıkça değeri yoktur. Elektronik hediye kartları fiziksel hediye kartları ile değiştirilemez.

Fairmont Hotels & Resorts kayıp, çalıntı veya hasarlı kartlardan sorumlu değildir. Hediye kartı bakiyesini korumak için, kaydedildiğinden emin olun. Bir hediye kartının kaybolduğu veya çalındığı bildirilirse, var olan bakiye dondurulacak ve o miktar için yeni bir kart çıkartılacaktır. Bildirimden önce kartın kullanımının riski size aittir. Bu Kartın kullanımı bu hüküm ve koşulların kabulü anlamına gelmektedir.

Üzgünüz, çevrim içi olarak ya da otel veya tatil köylerimizden satın alınan Fairmont Hotels & Resorts veya Willow Stream Spa hediye kartları iade edilememektedir.

Fairmont Hotels & Resorts veya iştirakleri dışındaki kaynaklardan satın alınan hediye kartları için Fairmont Hotels & Resorts garanti vermemektedir.

Fairmont Hotels & Resorts’un, bir hediye kartının hileli veya yetkisiz bir şekilde elde edildiğine inanması halinde, hediye kartını iptal etme hakkını saklı tutar.