Fairmont’la Daha Uzun Konaklayın, Tasarruf Edin

Fairmont Daha Uzun Konaklayın Teklifi İle Daha Fazla Tasarruf Edin

Fairmont ile unutulmaz anların tadını çıkarın. İster çalışıyor olun isterse dinleniyor, en küçük ayrıntıların bile titizlikle düşünüldüğünü bilerek rahatlayabilirsiniz. İş seyahatinizi biraz uzatarak işinizi indirimli eğlenceye dönüştürün. En az 15 gün önceden en az 3 gece rezervasyonu yaparak bizimle indirimli fiyatlarla biraz daha uzun konaklayın.

Fairmont Hotels tüm dünyanın sevdiği destinasyonların kalbinde yer alır. Olağanüstü doğa manzaraları için, İsviçre Alpleri’nin yakınında, son teknoloji egzersiz ve spa tesisleri ile Fairmont Grand Hotel Geneva sizi bekliyor.

Bütünsel bir sağlık inzivası işle vücudunuza ve zihninize yatırım yapın. İnce zevkli restoranlarımızda zarif mutfağın zevkine varın. Fairmont’ta en iyisinde israr edin.

Gerçek lüksü deneyimlemeye hazır mısınız? ALL – Accor Live Limitless üyesi olarak seçili otellerde ilave %10 indirimden yararlanabilirsiniz. Bir sonraki Fairmont deneyiminiz nerede olacak?
Tümü

Fairmont’da konaklayın paha biçilmez anların keyfini çıkarın

Azerbaycan

Türkiye

İsviçre

İngiltere

İrlanda

Hüküm ve Koşullar

Teklif seçilen otele bağlı olarak farklı konaklama süreleri için geçerlidir. Teklif için otelin hüküm ve koşullarını görün.

Bu teklif en az 15 gün önceden 3 gece ve daha uzun konaklamalar için geçerlidir.
Bu teklif üyelerin katılımcı otellerde sadakat puanları kazanmasına olanak tanır.
Ödeme rezervasyon sırasında çevrim içi olarak kredi/ATM kartı ile yapılmak zorundadır. Konaklamanın maliyeti rezervasyon sırasında karttan tümüyle çekilecektir. Bu teklifle yapılan rezervasyonlar değiştirilemez, iptal veya takas edilemez ve başka herhangi bir indirim veya özel fırsat ile birlikte kullanılamaz.