55 Plus Reasons to Stay with Fairmont Hotels & Resorts!

55 Plus Reasons to Stay with Fairmont Hotels & Resorts!

From pristine beaches to sophisticated cities to iconic castles, Fairmont eagerly looks forward to welcoming you to one of our hotels.

Take advantage of this offer to recieve 20% Off the daily rate and a $50 Dining Credit per stay at participating properties. 

Rezervasyon: From now until 31 Aralık 2021

Konaklama: From now until 31 Mart 2022

Two (2) night minimum stay required.

Click on the property link below to take advantage of this offer. Please be sure to use the code PNBS when booking this offer. Full terms and conditions below. 

All Stay Well. Otellerimizde güvende ve esenlik içinde konakladığınızdan emin olmak için çaba gösteriyoruz. All Stay Well temizlik programımız ve standartlarımız hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

 all-logo-blueSeyahat İpucu: Konaklamanızdan önce ALL - Accor Live Limitless Üyesi olun. ALL üyesi olarak konaklamanız süresince ödül kazanın ve seçkin avantajlardan yararlanın. Üye değil misiniz? Hemen Kaydolun.
Tümü

Click on a property link below to take advantage of this offer

Kanada

Barbados

Bermuda

Meksika

ABD

Teklif Ayrıntıları

Hüküm ve Koşullar
Teklif mevcut rezervasyonlar için geçerli değildir. Teklif, Fairmont'un diğer promosyon ve teklifleriyle birleştirilemez. Rates listed are per room, per night based on double occupancy, taxes and gratuities not included at participating Fairmont Hotels & Resorts locations. The price for this offer is equal to 20% off Fairmont’s Daily Rate for the room-type booked for that date. Bu teklif, odaların müsaitlik durumuna göre geçerlidir. Black-out dates vary by property. Depozito ve iptal politikaları tesise göre değişmektedir. Offer is valid on bookings made by 31 Aralık 2020 for stays until 31 Mart 2021. Two (2) night minimum stay required.

Konaklama başına 50 dolarlık bir (1) Yemek Kredisi (nakit değeri yoktur). Yemek Kredisi, yalnızca yiyecek içecek satın alımlarının oda faturasına yansıtılması durumunda ev sahibi otelin para biriminde çıkış sırasında uygulanacaktır; tesisteki restoranlar, barlar, Odada Yemek Servisi ve mini bar bu satın alımlara dahildir (istisna: Plaza 50$ Yemek kredisi, yalnızca Champagne Bar, Rose Club ve sadece Odada Yemek Servisi için geçerlidir). Promosyon dolar değerinde kullanılmıyorsa iade edilmeyecektir. Yemek kredisi, misafirin planlanan çıkış tarihinin sabahında, çıkış saatinde geçerliliğini yitirecektir. Misafirler, konaklamaları sırasında odaya uygulanan toplam krediyi aşan ücretler için, çıkış saatinde oluşabilecek herhangi bir kalan bakiyeyi ödemekle yükümlüdür. Must be 55 and up. Guests must show proof of age to receive this offer.