Fairmont’ta Unutulmaz Gözden Uzak Süitler

Her süit bir öykü anlatır

Unutulmaz Gözden Uzak Süitler

Şu anda, bir yerlerde, okyanusun üzerinde, bir dağın sarp zirvesinde veya bir tropik mangrove üzerinde güneş yükseliyor. Orada, sessizlik gerçekten sessizliktir, sadece bir Karayipler kumsalına vuran dalgaların veya Kanada’daki Rocky sıradağlarının ağaçları arasında esen rüzgarın sesi duyulur. Mount Kenya’nın yamaçlarında koşan yaban hayvanları ve Maldivler’in sularında kaynaşan deniz yaşamı. Zihin de uzaklaşmaya başlar, kendini günlük yaşama hakim olan işlerden, hatırlatmalardan ve randevulardan kurtarır.

Bu gözlerden uzak destinasyonlarda, bir süit bir sığınaktan daha fazlası olur - trend belirleyen bir macera için bir hareket noktası ve doğanın mucizeleri içinde meditasyon için bir ana üs olur.

Fairmont Maldives, Sirru Fen Fushi Villaları

Özel Sirru Fen Fushi atolünde bulunan Fairmont Maldives’de günün hızını suyun ritmi ve rüzgar belirler, bu tempoyu buradaki villalar içgüdüsel olarak takip eder.

Sirru Fen Fushi’nin her yerinde, sayısız yeşil tonu arasından güneş ışığını filtreleyen yağmur ormanı büyür. Sahilden zengin bitki örtüsüne bir geçit görevi gören Tenteli Orman Villaları, hafif okyanus esintileri ile salınır. Safari tarzı, çevredeki ağaçlara benzeyen sütunlarla desteklenen tenteler serinlik için gölge oluşturur. Yakınlarda, Kumsal Villaları, gün doğumu ve batışı yönelimleri, dalma havuzları ve tropik bahçeleri ile güneş ve deniz için bol miktarda fırsat sunar.

Birazcık yüzme mesafesinde Su Villaları Hint Okyanusu dalgaları üzerinde durur. Merdivenler doğrudan aşağıdaki mercan kayalıklarına iner, bakır banyo küvetleri engin deniz manzarası sunar ve oturma odaları kusursuzca verandaya uzanarak iç mekanlar ile dışarısı arasındaki farkı flulaştırır, tamamı talep üzerine 24/7 mevcut olan özel Villa Görevlisinin gözetimindedir. Burası, her şeyden önce dinlenme ve derin bir sükunet yeridir - bu kadar güzel bir destinasyon tüm dikkati vermeyi gerektirir.
Daha Fazla Bilgi

Fairmont Banff Springs – Royal Süit

Bir UNESCO Dünya Miras alanı olan Kanada’nın en eski ulusal parkı, Banff, rustik bir çekicilik ile dünyevi şıklığın seçkin havasını birleştirir. Kasabanın üzerinde tüm haşmetiyle bakan Fairmont Banff Springs yer alır. 130 yılı aşkın zamandır, Kanada’da “Rocky Dağları’ndaki Kale” uluslararası heyecan arayanlara ve damak tadına düşkünlere Eski Dünya’nın sarp Alberta dağlarında uzaklarda olmanın zevkini yaşatıyor.

İster kayak, isterse doğa yürüyüşü için ziyaret ediyor olun, dinlenme ve şımartılma zorunludur. Fairmont Banff Springs’in ince zevkli şeylere bağlılığı, zengin gurme yemekler, şımartıcı spa bakımları ve, tabii ki, süitleri ile parıldıyor.

Konforun zirvesi, Royal Süitin iki katında bulunabilinir. Bir kuyruklu piano, spiral merdivenlerin yanında durmaktadır ve Bow Vadisi her yöne yayılmaktadır. Seçkin bir kütüphane, sessiz düşünme anları ve geniş bir oturma odası ve büyük şömine, kayak sonrası suare için hazır beklemektedir. Yüksek çatının altında, Rocky Sıradağları’nda unutulmaz bir gün batımınının kızıllığı için mükemmel bir yer olan ana yatak odası doğal gün ışığı ile yıkanmaktadır.
Daha Fazla Bilgi

Fairmont Mount Kenya Safari Club

Mount Kenya’nın eteklerini her tür yaban hayatı kendine yuva edinmiştir: leoparlar, gergadanlar, filler ve düzinelerce kuş türü. Dağın eteklerinde, hem safari ve doğa yürüyüşleri için bir üs, hem de kendi başına bir efsane olan Fairmont Mount Kenya Safari Kulübü bulunur.

Country club havası, huzurlu bahçelerden ekvatorun iki tarafına da uzanan golf sahasına kadar, tatil köyünün her yerinde hissedilir. Nehir kenarı Süiti, gözlerden uzak terasta geçirilen öğleden sonralarına ilham veren sessiz bir nehir, bu seçkinliği daha da ileri götürür. Bu arada, kulübün en büyüğü olan Signature Süiti çevrenin genişliğini yansıtır, Mount Kenya’ya tırmanarak geçirilen bir günden sonra dinlenmek için geniş bir alan sunar.

Kulübü 1959 tarihinde kuran aktör, William Holden’ın adını taşıyan Kır Evinde, taş ve ahşap çevredeki dağları ve ormanları yansıtır. Dört direkli bir tek büyük yatak dinlenmeye ihtiyacı olan vücutları tazelerken, oturma odası, akşam üzerleri misafirlerin bir aperitifin tadını çıkaracağı bir bahçeye açılır. Misafirler arasında, kıtanın en büyüleyici yerlerinden birinde Afrika mirasının görkemine katkıda bulunan Grace Kelly ve Jomo Kenyatta gibi isimlerin olması şaşırtıcı olmasa gerek.
Daha Fazla Bilgi

Fairmont Mayakoba

La playa. Meksika’nın Riviera Maya’sının akla ilk getirdiği şey, bakir ve sonsuzluğa uzanan kumsalıdır. Fakat, Fairmont Mayakoba’da kumsal sadece bir başlangıçtır. Mangrovlar arasında su yolları zikzaklar çizmekte, tropik ormanlar renkli flora ve faunayı sergilemekte ve dingin mavi lagunlar uzanmaktadır. Burada süitler doğal hayatı bozmaz, tam tersine Maya medeniyetinin yükselmesine neden olan aynı unsurlardan doğmuş gibi gözükür.

Maya mirası, duvarları yakınlardaki Tulum ve Chichén Itzá’daki piramitlerde kullanılan kalker taşı ile örülmüş olan Fairmont Mayakoba’nın Miras Villalarında parıldamaktadır. Yerel zanaatkarlar tarafından el yapımı eşyalar ile çevrelenen havuz, dinlenmek için bir inziva yeridir.

Kumsal Kenarı Süitlerde her sabah güneş Karayipler Denizi üzerinden yükselerek, ana yatak odasını ışıkla doldurur. Palmiye ağaçları salınırken, kumlar kale ve vücut sörfü yaparak geçirilen bir öğleden sonra için ısınır. Tropik bir tatilin gerektirdiği her şeyin bulunduğu burada, özel havuzlar ve uşak hizmeti ile misafirler eğlenerek geçirecekleri bir gün için kendilerini serbest hissederler.
Daha Fazla Bilgi